Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért van az hogy eddig sokszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy eddig sokszor szexeltünk de én még egyszer sem élveztem el? !

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 2 éve vagyok együtt nagyon szeretem őt!olyan 2 hónapja hogy utoljára szeretkeztünk és ő elment én meg nem....A legelején mikor elkezdtük ezt a témát ilyen 5 percig bírta de én sose mentem el úgyhogy megpróbált 15percig vagy esetleg 20percig is de még akkor sem sikerült a csúcsra jutatnia...Azóta mondtam hogy többet nem akarom mert utána mindig levert voltam :S Több barátnőm is mondta hogy ő is mindennap szexelnek mégsem ment még el soha....Ez Normális vagy ilyenkor mivan???
2009. ápr. 14. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Az durva hogy egy pasi 5-15 perc után hulla fáradt legyen és elmenjen!Ha igen akkor is:letörli,új gumit húz és hajrá!!

Elég szomorú hogy a szexben a partnered saját magával törődik és nem a kedvesével!!

2009. ápr. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kívánod őt. Az elején éreztél olyat, hogy magától leugrik a bugyid, tócsává olvadsz, stb... ha meglátod..? Vagy már akkor sem?

2 év elég idő arra, hogy ha volt is ilyen,a kkor ez átalakuljon. De 2 év elvileg elég idő arra is, hogy megtanuljátok egymás testét annyira, hogy némileg higgadtabb vágyakkal is jó legyen a szex.

Hogy ennek mi a módja, ahhoz olvasd el ezt: :) Sok sikert!

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__21..

2009. ápr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos akkor kezdtek el szexelni, amikor biológiailag már alkalmasak vagytok rá, de mentálisan még nem. Nem ismeritek se a saját "működéseteket" se a partneretokét.

Csináljátok, mert azt hiszitek, hogy ez menő, de semmi örömötök nincs benne. És a legrosszabb az, hogy ezek a viselkedési formák most rögzülnek, lehet, hogy egész életetekben nem tudjátok majd helyrehozni azt amit most elcsesztetek.

Ismerd meg a saját tested. Tudd, hogy mi jó neki, hogyan jutsz el orgazmushoz egyedül.

Ismerd meg a partnered testét, mutassátok meg egymásnak, hogy kinek mi és hogyan a jó.

Szépen lassan, lépésről lépésre.

Ez egy tanulási folyamat.

2009. ápr. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon megértelek!!Mi 16 hónapja szeretkezünk, de sajna én sem mentem el még semmilyen módon sem, pedig az én párom nagyon figyelmes!!

Sajnos megoldást én sem tudok, és én is nagyon el vagyok keseredve miatta:(

2009. ápr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az én barátom nagyon gyengéd és mindig kérdi hogy most jó vagy így jobb így csináljam!Nagyon gondoskodó!És tényleg odafigyel!Mindent jól csinál!Arra hogy miért nem vesz fel még egy gumit és akkor hajrá azért nem mert ugy nekem már elment az egésztől a kedvem....akkor lelombozódik az ember legalábbis én...akkor már szinte tiszta monoton és már csak úgy vagyok ő meg ki be....:S Szóval már nem tudok akkor végkép a csúcsra jutni...:S :( :(
2009. ápr. 14. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!