Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A párommal mikor tudunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal mikor tudunk együtt vagyunk és jó meg minden de nem jutok el a csúcsig. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem tudok elmenni!Mit csináljak/csináljunk?Már a kedvem is elmegy a sextől.tegnap is volt reggel de ő túl hamar sült el és utána meg már nem bírta.Lehet ha masztizná magát tovább bírná?Annó a kezdeteknél csinálta mellettem és akkor nagyon jó volt!segitsetek!!
2009. ápr. 14. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Olvasgass utána!A nők 70%-a nem éli át az orgazmust egész életében!Ha már volt akkor a partnereddel nem vagy megelégedve!Vagy csak már annyira szeretnéd,hogy stresszel-sz miatta!!Próbálj ki egy-két újabb trükköt!

Gyertyafény,rózsaszirmokkal szórt kád!

Ha elengeted magad menni fog!

2009. ápr. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A maszti rásegítésnek remek, de nem fogja nyújtani a dolgot. Gondolj arra, hogy masztival a hímnem átlag 20 mp alatt ki tud elégülni...

Inkább te masztizd magad- akár közben is- mert ismerve a testedet, tudni fogod, hol jó Neked.

A barátodnak ezt el kell mondani, attól csak a boldog egy százalék képes kielégülni, ha nem figyelnek rá.

Ne menjen el túl hamar, vagy bírja utána is a prtnered. Ha ezek egyikére sem képes, akkor nem figyel rád, önző a szexben, így benne keresd a hibát.

Amit te tehetsz: megismered magad, és az érzékeny pontok számodra jó ingerlési módjára megtanítod őt is, ezen kívül akár aktus közben is masztizz nyugodtan.

A nők hatalmas része úgy éri el az orgazmust, hogy behatolás közben ingerli a csiklóját is, vagy fordítva: csiklóingerlés közben "bent" is kéri valamelyik pontjával a játszadozást:)

2009. ápr. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se hajtsd a dolgot! Én sem mentem még úgy el, de előtte vagy utána kielégít máshogy,sosem maradok kielégítetlenül. Attól,hogy nem megyek el, még nagyon élvezem, már magát az egész szeretkezést..egy darabig mi is hajszoltuk, de most már azt mondom,majd jön magától, ha stresszelek rajta,csak rosszabb lesz. Várjátok ki, majd jön magától. Addig meg vannak más módszerek is,amik nagyon jók :)
2009. ápr. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!