Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, mi az a minimális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi az a minimális méret, amivel még élvezhetó a szex számotokra? (hosszúság/vastagság)

Figyelt kérdés

Kérek mindenkit, hogy ne azt a közhelyet írja, hogy a méret nem számít... Nyilván van akkora, ami alatt "nem éreztek semmit".

Egy minimum méretre lennék kíváncsi.


2009. ápr. 14. 07:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Gondolod, hogy a lányok sex előtt, számonkérik a pasitól, hogy mekkora? Vagy, előkap egy vonalzót?Szerintem, ez elég buta kérdés...
2009. ápr. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Hát egy 5 cm hosszú péniszt már lehet nem éreznék.

1-2 cm vastag se vmi nagyon átlagos..

2009. ápr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
??????????,**
2009. ápr. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

na jó, akkor ne legyünk képmutatóak ...

a magyar átlag állítólag olyan 16-17 cm között van, és ez olyan élvezhető valóban, de nyilván te is hallod a biozonyos egyéb adottságokat, amelyek alapján nagyjából meg lehet saccolni egy srácnak mekkora :-)

Magyar fiúknak egyénbként nemzektközi viszonylatban is elég jó mnéretük van, nem ritka a 19-21 közötti sem, és ezt pl olyantól tudom, aki külföldön él, és mindig mondja, hogy tényleg, a magyar srácoknak általában elég szép a mérete .... :-)))

Hidd el, a testfelépítés, alkat, adottságok sokatszámítanak, jó eséllyel ha jártas vagy ezekben, megmondod ránézésre a srácról hogy kb mekkora van neki .... de én azt mondanám, 16-tól felfelé már oké ....

2009. ápr. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

De mielött az adatokat magadra vennéd, azért tedd hozzá a korodat, mert az se mindegy. Mennyi is vagy?

Am meg hülyeség, hogy bizonyos méret alatt nem lehet érezni. Elárulom, hogy a hüvely alsó és felső harmada érzékeny középen nem lehet érezni. Szal ha nincs, azt tuti megérezzük :)Persze az is nagyon élvezetes tud lenni ha a pénisz megüti a felső harmadot, de ha csak az alsót éri, az sem gond, csak tudni kell bánni vele :)

2009. ápr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

attol függ hány éves vagy,meg a testi adottságaidtol.

amugy nálam az élvezhető kb. 16-18 cm között van ;)

2009. ápr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Igen,olvastam én is,(ahogy az előttem szóló mondta)hogy a hüvely alsó része sokkal érzékenyebb és ahogy feljebb megyünk annál kevésbé!Szóval egy 6-7 cm-es pénisz is tud legalább olyan örömet okozni mint egy 30-as:D
2009. ápr. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én meg azt olvastam,hogy a magyar átlag 14..Eddig nekem még nem volt gondom a méretekkel,ugyhogy hiába...tényleg nem az számít:P
2009. ápr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azt hiszed, hogy neked kicsi. Ha elfelejtenéd ezt a marhaságot, egyből rájönnél, hogy alaptalanul irkálsz ide.
2009. ápr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
10 alatt nagyon kicsi,18 felett túl nagy.. a kettő közti intervallumban teljesen mindegy számomra a hossz,a vastagat szeretem.
2009. ápr. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!