Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért sietteti a szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sietteti a szexet?

Figyelt kérdés

A barátom 4 évvel fiatalabb tőlem (18 éves én 22), és én lány vagyok. Még alig vagyunk együtt másfél hónapja, de nagyon sietteti a szexet. De nem értem miért.. Azt mondja, h olyan vonzó vagyok, hogy alig bír magával. Néha érzem hogy szeret, de van amikor nem is keres :S

Mi a véleményetek?


2009. ápr. 13. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
mivel még elég fiatal többnyire tombolnak benne a hormonok stb, de ha szeret, akkor képes lenne még várni...
2009. ápr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Elég érdekes lehet ez a szerelem.Ha tényleg szeretne, akkor kivárná azt az időt, amennyit te érzel hogy el kell telnie, hogy jobban megismerjétek egymást és fel legyél készülve a szexre.

Nem állítom hogy a barátod ilyen, de sok férfi csak a farkával gondolkodik és szinte mint az állatvilágban úgy viselkednek hogy szex legyen aztán ennyi.

2009. ápr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
az én barátom is fiatal, mégis megvárta míg én úgy gondoltam, hogy megtehetjük. szerintem te se hagyd neki, hogy siettessen.
2009. ápr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem szólóknak bármit is írtak :D Nem olvastam el :D
2009. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát sajnos az a gond, h mióta összejöttünk csak a szex körül forog minden. ha mondom neki, h énmég nem akarom, akkor meg húzza a száját.. :s
2009. ápr. 13. 22:04
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
akkor csak a szex miatt van veled :S szerintem hagyd inkább, jobb úgyse lesz :S
2009. ápr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Hát, ha még húzza is a száját, ha te nem akarod, akkor lehet az is benne van, hogy jó lenne már megdönteni ezt az idősebb csajt. Bár őszintén nem értem, hogy ilyen korban mi tart eddig neked. Kivéve, ha ő lenne az első, mert akkor esetleg érthető.
2009. ápr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
94%
18 éves kölyök még... mit vársz tőle, most komolyan?... :D
2009. ápr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

18 évesen amelyik lánnyal nem volt szex hamarosan annál én is húztam a számat... így 25 évesen azért már kicsit nyugodtabb vagyok :)


Nem kell ezt annyira túlreagálni, ha vonzódsz hozzá, akkor pettingeljetek, szexeljetek! Érezzétek jól magatokat. Az nem járható út, hogy "ha szeret akkor vár rád." Miért kellene várni?

2009. ápr. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!