Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitől fájhat a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől fájhat a szex?

Figyelt kérdés
Mármint nem az elsőre gondolok. Már 7hónapja élek szexuális életet, állandó kapcsolatom van, és kb két hónapja szeretkeztünk hátulról, kutyapózban és valahogy a barátom gyorsabban és erősebben lökte be a péniszét és egy fájdalom nyilalt végig bennem a hüvelyem végétől az hasamig. Azóta mikor hátulról szeretkezünk fájdalmat érzek. De csak ha hátulról! Ez mitől lehet? Történt mással is ilyen?
2009. ápr. 13. 21:53
 1/8 anonim válasza:
100%
vaószínűleg olyan állású a hüvelyed, hoyg ez a póz nem neked való :-((
2009. ápr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Túl nagy neki? Mármint kutypózban jobban be tud hatolni... szóval lehet az a gond.

Nedvesedésed rendben van? Mert ha nem vagy nedves az iszonyatos fájdalom... és simán beleférhet a rossz emlék miatt az, hogy nem indulsz be annyira attól a póztól. Nem bántásból vagy hasonlóból írtam msot ezt, csak tapasztalat, továbbá tapogatózok a sötétben. :)

2009. ápr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

hát a nedvesedésem az teljesen jó, sőt mármár sok is néha.. szóval nem mondanám, hogy az kevés!:) nem is veszem rossz szándéknak, sőt minden válasszal csak segítetek!

hát a pénisze nem mondom hogy kicsi lenne, lehet hogy túl nagy, de akkor először mért nem fájt úgy? első x alkalommal jó volt, sőt élvezem is azt a pózot, mert most is van, hogy néha nem fáj, csak utána kezd el fájni. pedig szeretem a kutyapózt:( mert mikor nem fáj, akkor nagyon jó!

2009. ápr. 13. 22:03
 4/8 A kérdező kommentje:
na szép kis kommentet írtam... remélem érthető.. csak kicsit fáradt vagyok.. :))
2009. ápr. 13. 22:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nedvesedés nem, akkor még arra tudok gondolni, hogy igen, vagy túl nagy és az a gond, vagy pedig mire a kutyapózhoz értek nagyon kidörzsölődik a hüvelyed... én voltam úgy, hogy barátom ujjazott, nagyon jó volt, viszont 3 napon belül nagyon sokat csinálta és egy idő után fájt a hüvelyem... bár akkor miért csak kutya pózban fáj... valószínűbb talán a mérettel van a gond. :/
2009. ápr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

irgalmatlanul fájhat a alhasad közben,ha túl hosszú neki,és neked hátrahajló méhed van

én így jártam,a többi pózban nem fájt soha

aztán lett egy másik kapcsolatom,valamivel kissebb mérettel,vele csak néha fáj,és kevésbé

csináljátok máshogy,ahogy nem fáj

2009. ápr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ezekszerint ezt a pózt hanyagolnunk kell? pedig igazából ő is szereti meg én is szeretném... csak értitek.. nem is midnig fáj, hanem egy idő után. de monduk van mikor elejétől.. csak akkor régen miért nem fájt? a kidörzsölödést azt szintén kizárnám, mert megesett már, és az máshogy fájt. esetleg olyasmire gondoltam még, hogy mikor először belenyilalt, akkor megésrtette a méhszájam és az fájdul meg iismét.. szóval valami sebre is gondolok, megrepedt? vagy ez hülyeség?

köszi az eddigi válaszokat!:)

2009. ápr. 13. 22:38
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem is fáj ha a barátom nagyon felnyomja magát

magyarul tövig beteszi

és nekem még hagyományos pózba is!!!szakad szét a hasam majd meghalok,és nekem mind1 milyen gond

valószinü h a mérettel van gond

elötte volt 1 másik és neki kb 10-11 cm volt

és vele nem fáj de nem is élveztem!!


A MÉRET!!!!!!!!!!

2009. ápr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!