Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a többes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a többes szexről?

Figyelt kérdés

Egy lány - két fiú

Egy fiú - két lány

Párcserés szex


2009. ápr. 13. 19:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
60%

Jó kedvet, bőséget!

Kölcsey Ferenc bocsáss meg!

2009. ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%
en mmmmajd 1szer lehet kiprobalom kivancsisagbol de meg nem tudom ha lesz batorsagom,onbizalmam,stb. nem birnam nezni h a baratom massal lassam.
2009. ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
67%
A jó kedvet bőséget4 kettővel feljebbre szólt, de mire megírtam, beékelődött egy újabb válasz.
2009. ápr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Picit feljebb írja valaki: Ha mindkét fél... Mind a háromnak benne kell lenni, még annak is, aki beékelődik egy bár közé, legyen az férfi vagy nő. A "megcsalás" az Ő közreműködésével jön létre.
2009. ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
66%
42 éves nő vagyok. Vállalni merem, hogy 2 fütyi rögtön egymás után jobb, mint ugyanaz a fütyi zsinórban négyszer. Engem is leribancoztok?
2009. ápr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
76%
Mindenkinek a magánügye. Én személy szerint soha nem vállalnám egyik variációt sem. Kettesben a legjobb és a legmeghittebb azzal akit szeret az ember.
2009. ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
haat az egy fiu ket-lany jobb, mert ket ferfi soha sem tud osztozni egy non...hisz a ferfiak nem tudnak egymassal el lenni. En szivesen benne lennek egy jo nagy orgian is csak ugy, hogy ne az en baratnom legyen akin osztoznunk kellene...
2009. ápr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
58%
Kedves Férfitárs! Én a harmadik hozzászóló vagyok, aki a saját feleségével egy lány-két fiú kapcsolatba bonyolódott. Az egy-lány két fiú felállás azért praktikusabb, mert a punci elsülés után nem igényel időt a feltöltődésre. Feljebb írja valaki, hogy a többes szexhez mindkét fél beleegyezése szükséges. Nem azonnal - mert egy hosszú lelki tusa előzte meg -, de mi mindhárman saját akaratunkból csináltuk és jól éreztük magunkat a nekünk jutott szerepben. Bármelyikünkre mondhatják, hogy aberrált. De mindhárman azok lettünk volna? Három aberrált ember találkozott, kik akkor még nem tudták, hogy mi lakozik bennük? Látod, milyen „férfi soviniszta” Nem arra beszéllek rá, hogy enged át a barátnődet, hanem arra hívom fel a figyelmedet, hogy olyan élvezethez jussál, mint például annak idején az én barátom, egy férfinak fel kell áldoznia magát. Nem mondom, szívesebben lettem volna házibarát. Áldozatot hoztam, ezért éreztem magamat maradéktalanul jól a hármas szexben.
2009. ápr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
46%
Izlés dolga!
2009. ápr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
49%

Sztem undorító...

És a legfontosabb hogy természetellenes , mert az ember alapvető természete az hogy 1 ellenkező nemű párral éljen együtt , és azzal szeretkezzen...

2009. ápr. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!