Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért rosszabb a férfiaknak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rosszabb a férfiaknak a gumival?

Figyelt kérdés
és ha csak gumit tudunk jelenleg használni, de ettől lelohad, akkor hogy oldjam meg...nagyon sajnálom mert teljesen odavan idegileg és már azért se megy neki, mert csak ezen rágódik és eszébe jut hiába bezsélek azt mondja tök ciki, megoldja maga, de tudom h nem képes rá tudtok vmi jó módszert?
2009. ápr. 13. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Én pasi létemre sosem irtóztam a gumitól. A kedvesem nem szerette volna a szervezetét semmiféle hormontartalmú készítménnyel kikészíteni.


Azt tudom javasolni, hogy nyújtsátok jó hosszúra a pettinget és valami kis orális játék keretében próbáld felhelyezni a péniszére az óvszert - de tényleg csak akkor, ha már úgy érzed, hogy stabilan merev tud maradni. Érdemes extra vékony gumival próbálkozni - szerintem fel sem tűnik az embernek hogy rajta van.

2009. ápr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Igaza van az előttem szólónak: merev kell legyen a pénisze. Egyébként pedig javaslom ezt minden tizenévesnek: [link]
2009. ápr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Nem rosszabb,csak úgy vannak vele,hogy szedjen inkább a nő mindenféle szarságot.Önzés!
2009. ápr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gond nem hiszem, hogy az óvszertől van, szerintem lelki eredetű. Sokáig nekem is ez volt a bajom, hogy hébe-hóba lelankadtam, és az óvszerre fogtam. Aztán meg voltak az első sikerélményeim, amiket végre elhittem, hogy tényleg nem vagyok béna, és onnantól semmi bajom sincs. Próbálj ki másik óvszert, sőt, adj neki sikerélményt!
2009. ápr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

hát nem tudom, lehet velem van a baj , de én LÁNY létemre utálom a gumit. ennyi erővel egy zacskóval bélelt uborkát is feldughatnék magamnak.

sz*r úgy ahogy van. sokkal jobban lehet érezni a dolgokat nélküle.

2009. ápr. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy gumival nem érzem úgy a nőt, és ez nálam gátló tényező. Persze férfia válogatja, de gumival nekem sem igazán ment és hasonló dolgok jártak a fejemben, mint a párodnak.
2009. ápr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!