Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Orális szeretkezésről van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szeretkezésről van szó. Ha a párom elélvez( fiú) akkor ne folyon "minden felé" és ne hagyjon nyomot pl : paplan vagy az ágynemün, milyen módszereket alkalmaztok ti erre az esetre ?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
a papírzsepi odaszorításán túl nincs más ötletem =)
2009. ápr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
nálunk mindig van papírzsepi :P nekünk az vált be :P
2009. ápr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
nekünk van erre a celra egy "szextörülközönk" :) :)
2009. ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oh...hát ez igazán jó ötlet :) Köszi nektek de azért még várok tippeket :) mert hisz másoktol is tanul az ember :)
2009. ápr. 13. 18:41
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Hát... én egy cseppet sem hagyok kárbaveszni.
2009. ápr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A pasim csinálta régebben, hogy egyszerűen a tenyerét odatette, így nem ment mindenfelé. Most már vagy lenyelem, vagy én csinálom ezt... Utána a kezedet egyszerűen megtörlöd és kész...
2009. ápr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
Már bocs, de az én barátnőm a legelső pillanattól kezdve lenyeli. Ehhez fel kell nőni!!! És SZERETNI az illetőt. Lesza.om, ha lepontoztok.
2009. ápr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
hasadra! :) én semmiképp se nyelném le :S ( izlések és pofonok :D ) Neki tetszett amikor a hasamra ment, utána meg ottvan a papírzsepi. ! :)
2009. ápr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
28%
Hát megceszed ha van egy srác akit szeretsz és a szexet is élvezed vele, akkor nem hiszem el, hogy eleve élvezetből is ne akarnád lenyelni. Ez sztem több mint evidens. Na meg amit kérdezel, ha lenyeled, tuti biztos nem marad nyom, ilyen egyszerű. De komolyan nem értelek amúgy ... hogy jutott eszedbe hogy nem nyeled le ? ááá sikítok komolyan .... és a srác még nem hagyott ott?
2009. jún. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!