Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A párommal nem megy a szex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal nem megy a szex, hogy juthatunk túl ezen a problémán?

Figyelt kérdés
Az a problémánk hogy a párommal nem tudunk szeretkezni, próbálkozásunk után sokat rágódtunk rajta, meg is beszéltük, de egyszerűen másodszorra és harmadzsorra sem sikerült és nem tudjuk mi lehet a probléma, kérlek segítsetek
2009. ápr. 13. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem megy a szex? Mi nem megy?
2009. ápr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mikor arra kerül a sor hogy belekezdünk és jön a gumi része akkor egyszerűen abbamarad mert nem megy:S és kérdeztem tőle h akarja e komolyan és mondta h igen mondtam h várjunk ha fél de azt mondta nem arról van szó és ő se tudja
2009. ápr. 13. 18:00
 3/13 anonim ***** válasza:
Lelankad a gumitól? Ha igen, akkor védekezzetek máshogy.
2009. ápr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is ez volt a próblélmám, minden úgy ment ahogy mennie kell, de amikor oda jutottunk hogy felhúzom a gumit, egyszerűen abbamaradt, és tudod miért? azért mert cikinek tartottam felhúzni a gumit, valószínű hogy a párodnak is ez lehet a gondja, nekünk sem ment, és mondtam bnőmnek hogy inkább gyógyszer, mint a gumi, ezt a pároddal beszéld meg, kérdezz rá hogy talán ez lehet e a gond...=)
2009. ápr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem biztos h ez a problmája,mert azt mondaná, hogy neki így nem jó azzal és h próbáljuk mással de sajnos nem tudunk jelen pillanatban mást hazsnálni
2009. ápr. 13. 18:09
 6/13 A kérdező kommentje:
Miért ciki felhúzni a gumit?
2009. ápr. 13. 18:10
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Te hüle vagy...ciki felhúzni a gumit...Hát marhára felelősségteljes a szexuális életed, mondhatom...Persze könnyebb a kényelmed érdekében minden mellékhatásával együtt a nőre bízni a védekezést...
2009. ápr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Próbáljátok ki a hüvelykúpot, de csakis megszakítás mellett, mert önmagában nagyon kockázatos használni! A legbiztonságosabb azonban a tabi vagy a gumi+megszakítás lenne...
2009. ápr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, csak az abaj, hogy gumi az egyetlen jelenlegi megoldás
2009. ápr. 13. 18:19
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor meg húzza fel azt a rohadt gumit és ne szerencsétlenkedjen ilyen hülyeséggel,hacsak nem akar egy babát.
2009. ápr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!