Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sok kell meg ahoz hogy elelvez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok kell meg ahoz hogy elelvezzek? Jo uton haladok egyaltalan?

Figyelt kérdés
Meg soha nem elveztem el.De egy ideje,mikozben a baratommal szeretkezek,megprobaltuk ugy h en kozben izgattam magam.O egyre gyorsabban csinalta,es en is.Es egyszercsak el kezdtem erezni valami nagyon jot,az egesz testemen mintha valami melegseg ment volna at.Valami iszonyat jo erzes volt,de nem tartott tovabb 5-10 masodpercnel.Ez most jot jelent?Sok kell meg ahoz h elelvezzek?Mit ereztek ha elelveztek?
2009. ápr. 13. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Ez volt az!
2009. ápr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez biztos???Ez meg nem csak annak a jele h közeledik?Mert nem ereztem semmi olyan nagy attorest vagy ilyesmit...Es amugy miutan elelvezek es a baratom meg nem,csinalhatjuk tovabb h o is elmenjen?Vagy olyankor en mar nem fogom birni?
2009. ápr. 13. 17:41
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Kislány...Így felejtsd el a szexet...Alapvető elméleti ismeretek hiányoznak...

1. Mindenki tudja, mikor élvezett el, anélkül, hogy megkérdezné mástól.

2. Azt is mindenki tudja, hogy tovább szabad csinálni, ha a lány elment, ha jól esik neki. Akkor nem szabad tovább csinálni, ha a fiú ment el és gumival védekeztek, mert akkor összejöhet egy baba könnyen.

Hány éves vagy amúgy?

2009. ápr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mar bocs,de ha meg nem elveztem el akkor honnan is tudnam milyen erzes?-_-

Tudtommal azert van ez az oldal h valaszt kapjak a kerdeseimre,nem azert h letoljanak amiert tapasztalatlan vagyok...Mar bocs...Nade mind1.Kossz azert...

2009. ápr. 13. 18:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem próbálkozol először magad azzal, hogy elélvezz? Ismerd meg a saját tested mielőtt azt várnád, hogy bárki más tudja, hogy mi a jó neked ( a barátodra gondolok) először neked kéne tisztába jönnöd magaddal. Próbálkozz, jó játék lesz :-)
2009. ápr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ez tényleg az volt :) van akinek rövidebb van akinek viszonylag hosszabb ideig tart. az átlagnak 5-10 mp ahogy leirtad :) csak így tovább ;)
2009. ápr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha orgazmusod lett volna azt tudnad... es nem a gyakorikerdesek.hu-n kerdezned ... ez olyan dolog amit semmivel sem lehet osszekeverni
2009. ápr. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!