Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit helyezhetnék fel a fenekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit helyezhetnék fel a fenekembe masztizáshoz ami otthon megtalálható általában?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 17:12
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen ugrálókám régebben, olyan mint a fitness labda, csak 2 füle van, gyerekeknek való. Na én azzal szereztem magamnak jó pillanatokat!
2009. aug. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
91%
Gyertya:)én már próbáltam!Nálam sikert aratott!Esetleg répa, ubi, olyan körömlakk, aminek hosszú a letekerő része, vastag filc, fésű nyele(persze gömbölyű),kis masszírozó(körömágy masszírozó),cd-tartó hengernek a rúdja,láva lámpa kupakja,fogkefe,spray-s flakon(gumival)!Meg még reggelig tudnám sorolni.További szép napot!
2009. aug. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Beöntő csövet
2009. aug. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

szempillaspirál, gyertya.

wckefe,wcpumpa XD :P

2009. aug. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
28%
Köszi 22:19-es. Hasonló volt a célom, én már a kérdéstől fetrengve nevettem, pláne amikor a válaszon gondolkoztam :)
2009. aug. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Lehet kapni sexshopban análdildót (készletben is, 3 db különböző méretű és nem különösebben drága 1-2 ezer Ft),de ha darabonként is van, az még olcsóbb.(Szerintem jobban megéri a készlet. Hetero sexben (is) lehet használni, én is azért vettem. (nem mellékes, hogy ha a feleségem "hátul" (is) ki van tömve, akkor "elöl" szűkebb.
2010. dec. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

2009-04-13 20:42!


Az mért baj, ha felmegy teljesen? Mért kell azért dokihoz menni? Én pl sok mindent feldugtam már. Volt ami teljesen fel is csusszant úgy hogy nem is éreztem hogy bent van. Mint a tamponnál. De utána úgy csináltam mintha kaksizni akarnék és simán ki is jött.

2011. febr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Az autónak a vonóhorgára ülj rá :)
2020. aug. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nálam a pont...megszavazom magamnak. Öszzefoglalom az eddigi válaszokat...és jöhetnek az elismerések...Galla után szabadon,...amikor a dinoszauruszt írta le...valami ilyesmi volt a lényege (de majd megnézem pontosan is...vagyis, sztem itt is minden szóba jöhet, aminek soksal sokkal kisebb az egyik mérete (kiterjedése), mint a másik. Vagyis, bármi, ami hosszúkás (mint a dinoszaurusz)....de azért kisebb, mint egy dínó
2020. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!