Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van kétféle pénisz?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van kétféle pénisz? Barátomnak jó kicsire összemegy ha épp nem áll, akkor neki vérpénisze van? És ha megfogom olyankor utálja ha véletlenül csak odanyúlok és még nem áll. Ilyen kis puha akkor az tuti az nem?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Szijaaa! Az én barátomnál is igy van mint a te barátodnál egészen kicsike mikor nem áll fel neki de izgalom hatásására megduzzadd de szerintem ez igy van mindenkinél.
2009. ápr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Normál helyzetben mindenkinek kicsi és puha.
2009. ápr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
kivéve, akinek nem. olyan is van ám, akinek alapállapodban is ugyanakkora vagy majdnem ugyanakkora mint izgalmi állapotban
2009. ápr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
ja sok eset van nekem például amikor nem áll fel naon pici amikor meg feláll akkor naon nagy XD
2009. ápr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%
2 féle pénisz van nem tudom megmondani, hogy miért, de van hús, és vérpénisz, a húspénisz csak nagyon kicsit dagad meg vagy nem is dagad csak megkeményedik, a vérpénis pedig akár többszörösére is tud duzzadni.
2009. ápr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!