Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet, hogy csak a szex miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy csak a szex miatt van velem már 8 hónapja? Legutóbb eléggé ittasan azt mondta, hogy szeret és én is mondtam véletlenül neki.

Figyelt kérdés
1 éve találkoztam egy pasival egy nagy csalódás után. Megmondta,hogy nem akar komoly kapcsolatot (csak szex) és én sem akartam. Az elején 1 héten 1X voltunk együtt szex nélkül mert én nem akartam.Ez így ment 3 hónapig.Utána közbe szóltak dolgok és sokszor elmaradt a szex(csak orál volt stb.)Azóta eltelt 5 hónap és egyre többet találkozunk,együtt utazunk el de nem beszélünk róla hogy "kik" vagyunk egymásnak, barátként viselkedünk de ez azért mégis több szerintem..Miután azt mondta szeret és azt hiszem én is őt talán beszélnem kéne vele.Nem randizunk mással pedig ez volt a kapcsolatun elején a lényeg hogy lehet mással is. Lehet , hogy a korkülönbség miatt nem akar vállalni engem?Én 20/L ő pedig jóval idősebb.
2009. ápr. 13. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a kor nem lehet kifogas ha tenyleg szeret. szerintem ha ilyen jol erzitek magatokat egymassal mindenkepp beszelgess el vele komolyan, mert elobb-utobb valaki nagyon meg fog igy serulni. ahogy latom de mar tobbet szeretnel, de az is lehet h o ezt neked sose fogja tudni megadni. szerintem ne szegyeld, ha reszegen azt mondta szeret, eleg valoszinu h tenyleg igy erez csak o sem merte bevallani neked es lehet h maganak sem. beszeljetek meg!!!!
2009. ápr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát az alkohol kihozza az érzelmeket:) lehet tényleg szeret téged,lehet h az elején tényleg a szex miatt volt veled de ez megváltozhatott.sztem beszélj vele..tisztázzátok a dolgot!sok szerencsét:)
2009. ápr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A korkülünbség is lehet a baj, de lehet, hogy azért nem akarja veled komolyra fordítnai, mert tudja, hogy félrelépne és nem akar megbántani és így lehet egyszerűbb neki, mert ha rajtad kívül volt esetleg mással is így lehet, hogy lekiismeretfurdalás nélkül csinálja, mert tudja, hogy független. De, ha részeg akkor valószínű tényleg igaz lehet :)
2009. ápr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én úgy voltam vele,hogy amit részegen mond az nem igaz de én is csak most részegen mondtam neki,hogy szeretem. És mesélte egy közös ismerősünk,hogy egy csaj le akart vele feküdni de elküldte és inkább velem találkozott. És már régen ittasan is elmonta,hogy már rég csak velem találkozik.
2009. ápr. 13. 16:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Márpedig részegen az ember őszinte
2009. ápr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem szeret csak még magának se meri be valani...

Ha tudtok őszintén beszélgetni kérdezd meg mit érez.

Az én párom is részegen mondta először hogy szeret köztünk 7 év van,és a mi kapcsolatunk is sexel kezdődött de most már egy pár vagyunk :)

2009. ápr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!