Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az anál szexhez hogy tisztítsa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anál szexhez hogy tisztítsam a végbelem?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Zuhany feje leteker és gyenge vízsugár be...Aztán rohanás a WC-re...Amíg tiszta nem leszel, addig ismételd.
2009. ápr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
A gyógyszertárban lehet kapni külön ilyen tisztító/beöntő készletet.
2009. ápr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Hetente megkérdezitek, hogy turkáljatok-e a farotokban. Miért vagytok annyira biztosak benne, hogy tisztítani kell???!!! Én semmivel nem szoktam, mégse volt még semmi gond és nem is gondoltam rá, hogy lehet bármi is. Egyébként meg nem szoktunk rá külön készülni.
2009. ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem, szard le a pasit, lehet, még élvezné is xD
2009. aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

"Zuhany feje leteker és gyenge vízsugár be...Aztán rohanás a WC-re...Amíg tiszta nem leszel, addig ismételd."


Aki ezt írta nagyon tudatlan. Nehogy rá hallgass, mivel ÉLETVESZÉLYES!!

Ha a nyomás hirtelen megváltozna szétroncsolná a víz a beledet...

A legjobb ha gyógyszertárban veszel intim zuhanyt.


21/F

2009. aug. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Előző voltam, bocsi, de elírtam. Szóval nem intim zuhany, hanem beöntő.
2009. aug. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem vagyok tudatlan. Pont azért kell gyenge vízsugár, hogy ne lehessen ilyen gond. Annyira nem tud megnőni, hogy baj legyen...
2009. aug. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

Teli van baktériummal a végbél. Ugyanis neki van egy funkciója és ez természetes. A sima viz meg nem viszi ki a baktériumokat. Annak a válaszolónak akinek semmi baja nincs üzenem hogy majd rájön, főleg hogy vannak olyan fertőzések is amik tünetmentesek is lehetnek nagyon sokáig. És akkor a záróizom elégtelenségről, és aranyérről nem esett szó.

Szerintem egyáltalán nem olyan élvezetes a anal sex, mint amennyit te itt rá akarsz készülni. Az ott széklet ürítésra van kitalálva, nem nemi közösülésre. De ha már csinálod akkor tartsd be az aranyszabályokat, amiket nőgyógyászok mondanak és teli van vele pl. a net is.

Csak gumival. ( pasi is megfertőződhet)

A másik meg hogy nincs egyik helyről másik helyre ugrálás mert tömérdek baktériumot, esetleg székletmaradványt vihet be a péniszével a hüvelyedbe. De még szerintem a gondolat is visszataszító. És a rendszeres anal sex hátrányairól fentebb irtam.

Jól gondold meg megéri e neked.

27/eü.s

2009. aug. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!