Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mire számítsak, ha gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítsak, ha gumi nélkül megy el bennem a párom análban? Okoz ez vmi kellemetlenséget számomra?

Figyelt kérdés
Nem, nem kell oltani, tudom, hogy gumival kell csinálni, de hát ő úgy gondolja felesleges, mert előttem 2 évig csinálta gumi nélkül és sosem lett baja...
2009. ápr. 13. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
nem feltétlenül kell gumit használni, mi legalábbis nem szoktunk ha análisan csináljuk és semmi bajunk nem lett tőle.
2009. ápr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
a gumi használat csak higiéniai okok miatt kéne. meg hát a fertőzésveszély, de ha előtte voltál nagy WC-n és jól ki is mostad magad, nem hiszem hogy lehet gond. persze a párod nem rát ha utána megmossa magát... de off vége. szal ha bele élvez a popodba akkor nicns semmi, mert ott felszivodik, legalábbis mintha valahol ezt olvastam volna.. a többi meg kifolyik. :)
2009. ápr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A vastagbél arról nevezetes, hogy az utolsó csepp vizet is kiszívja az odakerült dolgokból, a maradékot pedig kinyomja magából. Szóval szerintem észre sem fogod venni, semmi bajod nem lesz tőle.
2009. ápr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eddig nem engedtem, mert nem szedtem tabit és féltem, hogy odakerül a hüvelyemhez a sperma és gond lehet belőle...meg, hogy elkap vmit a párom...De most nyaggat, hogy próbáljuk meg. Csak kíváncsi voltam, számíthatok-e vmi kellemetlenségre...
2009. ápr. 13. 13:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy tanács, ha pukizni kell utána, azt a WCn tedd, mert kifolyhat:S:):(:D:S

Amúgy ha tiszta a terep, akkor semmi gondot nem okoz, hogy ott és úgy ment el.

Utána meg mehet a közös tisztálkodás, ALAPOSAN!

Jó ....:D

2009. ápr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kellemetlenséged lehet, de az inkább fizikai jellegű, mint egészségügyi. :) Mármint ha most próbálod először, akkor a párodnak nagyon értenie kell a dolgát, nehogy fájdalmat okozzon neked, mert utána valószínűleg hosszú időre elmegy a kedved az efféle együttléttől. Szerintem szerezzetek tuti síkosítót, ha még nincs, és használjátok jó bőven! Ezzel csökkenthetitek a kellemetlenségeket!
2009. ápr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Volt már anál szex, csak mindig gumiban.
2009. ápr. 13. 15:18
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát a puki...S ajnos mindig teli megyek rengeteg levegővel és iszonyatos görcseim vannak tőle... Szal akkor erre jobban figyelek :)
2009. ápr. 13. 15:20




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!