Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van a maszturbálásnak kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a maszturbálásnak kis korban köze a növekedéshez?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 09:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Minden baba maszturbál, mégis felnő. Jó ők nem azért konkrétan, de igenis maszturbálnak.

Van aki kinövi és majd újra kezdi, van aki nem, és jó haverja lesz a töke/p*ncija, és lesz belőlük 200cms emberke:d

2009. ápr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

A kérdező komoly válaszokat szeretett volna szerintem...

Igenis van köze, van egy barátom, volt osztálytársam, aki 11 évesen kezdte és a magasság növekedése megállt, node ugyanannyival a farka kezdett nőni. Így most kb 180 magasnak kéne lennie de csak 110, viszont a plusz 70 centi a farkára ment...

2009. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
22:04: Neked inkább az agyadra ment a sok maszturbálás!:) ekkora hülyeséget rég hallottam!
2009. jún. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Volt, hogy napi 10x masztiztam, és 190 cm vagyok. Inkább azóta lassult le, hogy kevesebbszer csinálom. Tuti, hogy nincs rá hatással, de ha mégis, akkor pozitívan
2009. nov. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
előző vagyok: 16/F
2009. nov. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!