Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 23 éves pasi vagyok. 22...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves pasi vagyok. 22 évesen vesztettem el, de még soha nem tartott tovább 5 percnél. Mindíg lekonyultam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Soha nem élveztem el még nőben és soha em elégítettem még ki nőt a péniszemmel. Orális szexnél is csak ritkán megyek el. Csak akkor tudok elmenni mindíg, ha kézzel csinálja a partnerem. A méretével nincs gond, mert 15 cm. De egyszerűen olyan, mintha nem éreznék semmit, miközben benne vagyok a lányban. A mostani barátnőm 27 éves, szóval valamit tudhatok, de aggódom, mert már szóvá tette, hogy nem tudom a nemiszervemmel kielégíteni. Nem akarom emiatt elveszíteni, mert szeretem. Mi tévő legyek?
2008. márc. 4. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű mindez azért van, mert hozzá vagy szokva a maszturbáláshoz. Nem tudom csinálod-e még, ha igen, próbálj leállni vele egy időre. Minden az agyban kezdődik el, ugyanakkor nem szabad túlságosan rágörcsölni a dolgokra. Tudja a barátnőd, hogy ez neked mekkora probléma? Lehet, ha tudná, segítene neked megoldani. Sokat számít az is, ha látod a partnered megértő veled és segít.
2008. márc. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A merevedés megtartásában sokat segít az intim torna. Ugyanúgy megedzi a pasik intim izmait, mint a nők esetében. Jű anyagok vannak a neten is, meg könyvek is jelentek meg ebben a témában, pl. 7 perc szextitok.
2008. márc. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem magával a merevedéssel van gond. Csak akkor van problémám vele, ha a nemiszervem a hüvelyben van. Ugye ott nyilván nem olyan erős a szorítás. Ha kézzel csinálják/csinálom, semmi gond. Igaz, valóban 9 éve maszturbálok napi rendszerességgel és lehet, hogy itt a probléma.
2008. márc. 5. 18:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon gorcsos vagy....lehet hogy az elso "sikertelen" probalkozasok miatt?!Szerintem mikor szeretkeztek ,meg ha nem is tudatosan,annyira gorcsolsz hogy ez okozza a problemadat.Szerintem probald megbeszelni a baratnoddel,tuti hogy talaltok megoldast!De szerintem 1 kis jatek javithat a helyzeten ...pl.ha nem orult tempoban csinaljatok,hanem lassan ,orlyitoen lassan.....es meg annyi jatek van ....Gondolom a fantaziaddal nincsen baj!Csak gondolj arra amitol teljesen levadulsz....amitol ugy isten igazan beindulsz ....

Es meg 1 tanacs !Ha nem haragszol.A partneredre koncentralj es felejtsd el a farkadat(nezd meg a problemad hamarabb meg fog oldodni mint gondolod!)Mig magadra koncentralsz es gorcsosen "szurkolsz",hogy most jo legyen .....addig inkabb kenyeztesd (,es elvezd )ot!

2008. márc. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak technikák erre, és egy 27 éves lány tud is ebben segíteni.

Lehet pl. lassítani, mielőtt elmennél.

Könyveket írtak már tele ezzel.

2008. ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
54%
Figyu ha 23 ées vagy várd meg amíg 24 leszel mert valkinek 23 a szerencsétlen valakinek 24.
2010. júl. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!