Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitől lankadt le? Mi történt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lankadt le? Mi történt velem? Miért ilyen gyenge az erekciom?

Figyelt kérdés

CSütörtökön voltam együtt barátnőmmel..és jó hosszu pettingeltünk olyan 19:00-tól 22:00ig

csodálatos volt..de egy idő után lelankadt nekem s nem is állt fel utána? mitől van? (mondjuk eléggé fáradt voltam emiatt is lehet?

(kicsit amugy parázok a gumi felhuzásától mivel itthon magamnak nem igazán sikerült.. lelankad mikor meglátom)

segítsetek légyszi


2009. ápr. 12. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer jártam így... Elég kellemetlen volt. Úgy gondolom, hogy petting közben elélveztél, csak talán nem vetted észre.
2009. ápr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért,mert rágörcsölsz. Gondolom már a petting során is azon izgultál,hogy ha szexre kerül a sor,nehogy beégj a gumi miatt. Az idegeskedés meg szorongás jóhogy lelankaszt! Mi lenne,ha a párod húzná fel? A lányok szeretik csinálni :D
2009. ápr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elélvezni úgy, hogy nem veszi észre? Ilyen van? :O :D
2009. ápr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Thurston ***** válasza:
58%
Van.
2009. ápr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

tuti nem élveztem el..nem mondom közel voltam hozzá.. de pc izmokat használtam.. nem mentem el..

de nem is az elég hosszu előjáték volt..lehetséges hogy átestem a holtponton.. és utána nem álltam fel? bár az is igaz qvára paráztam

2009. ápr. 12. 16:26
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet, 3 óra folyamatos erekció. A péniszed nem betonból van, a tested nem tudja nagyon sokáig fenntartani ezt az állapotot.
2009. ápr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!