Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy cumizas a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy cumizas a szexualitásban?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
száddal történö kielégités!
2009. ápr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
amikor a nő szájjal elégíti ki a férfit
2009. ápr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Ha nő vagy, akkor gondolkozz el, hogy a férfi melyik részével lehet ezt megtenni!
2009. ápr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
sztem neked ez még korai.nem írtad hány éves vagy de én 14-16 körülinek tippelek.ha tévedtem bocs.de az még nem baj ha csak kiváncsiságból érdeklődsz...
2009. ápr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
sztem fiatalabb :S
2009. ápr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak kulturált ember, aki nem ilyen körökben mozog, és mindent ki tud fejezni választékosan, azt meg csak hallotta valahol, és nem tudta hova tenni, hogy "cumizás".

Különben lehetne másra is mondani, a cumit a kisbaba szívja. Mit lehet még szívni? Mellet, lábujjat, szeméremajkakat éppúgy, mint péniszt.

Éppenséggel jelölhetne valami sokkal perverzebb szokást is, teszem azt lábujjszopogatást narancskarikákkal :P


De igen, arra szokták mondani. Hallhatod még a furulyázás kifejezést is talán. Üdv. (23/L)

2009. ápr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
hmm..14-16 éves lenne?sztem max 6 :D
2009. ápr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
De most mért kell cikizni? Érdekelte, megkérdezte, és ennyi....Ha csak cseszegetni tudjátok akkor nem is kell válaszolni -.-
2009. ápr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Es ha 14-16 eves?!Akkor mi van?!Csak minket neztek hulyenek?Mi nem kerdezhetunk semmi ilyet?!

Ugyertem a 13-4-16 evesek?A felnoteknek pedig minden tell ekll hogy,nezzunk?Nanaee...LASSABBAN!!!!!

2009. ápr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

szia!én vagyok a 4.válaszoló.elnézést nem akartam megsérteni a korosztályotokat.


bele is írtam a válaszomba h.ha csak kíváncsiságból kérdezi a kérdés feltevője a dolgot,azzal nincs semmi gond,kérdezzetek nyugodtan.jogotok van hozzá,ráadásul bizonyos dolgokat tényleg egyszerűbb ilyen fórumokat megkérdezni..


csak arra írtam, hogy nem jó dolog,ha a kérdés gyakorlati jellegű lett volna...

még1x bocsi ha megsértettem bárkit is a válaszommal.

2009. ápr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!