Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért kell pisilnem orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell pisilnem orgazmus után?

Figyelt kérdés
17éves lány vagyok és ha maszturbálok és elmentem.utána mindig nagyon kell pisilnem és kb 20percigigyvan. és ugy h 2-3 percenként pisilnem kell erőteljesen,ez orgazmus után. miért van?:S szűz vagyok,eddig csak pettingeltem ugymég nem mentem el fiuval.de félek h szexben történő orgazmus után is ez lesz és olyan zavaro utána mindig wcrejárni. vmi bajom van???
2009. ápr. 12. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Mielott elkezdenel masztizni menj pisilni.Nyugi,akkoris erezni fogod,de akkor latni fogod h ez az erzes nem attol van h pisilned kell,ennek pont igy kell lennie!
2009. ápr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jo igen tudom.deh ez nálam már durva...mert orgazmus után kb 2percenként pisilnemkell:S amug elszoktam menni előtte wcre
2009. ápr. 12. 15:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig pisilnem kell orgazmus után, úgyhogy ez nálad sem jelez problémát!:) Ne félj, nem gáz ha fiúval vagy és utána wc-re kell menni, meg fogja érteni ezt a barátod! Úgyhogy ne parázz. :)
2009. ápr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nincs semmi bajod, ez természetes. Én is tudomásul veszem, ha petting után barátnőmnek ki kell mennie, ez így van rendjén, aki megharagszik rád ezért, az nem ember. :)


17/F

2009. ápr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

szia

én már nem vok szüz

de én ugyan igy vagyok

sex után,vagy csak petting után egyböl pisilnem kell ahogy elmegyek egyböl!!!én sem tudom h miért van!

2009. ápr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
De mitől van ez a kérdés?
2014. márc. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!