Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni az ellen hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni az ellen hogy túl szűk vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam együtt a barátommal és nem tudott belém hatolni. Már nem vagyok szűz vele vesztettem el,csak kimaradt egy kis idő mer volt pár nem kívánatos dolog és az első nem is fájt. Válaszokat előre is köszönöm..
2009. ápr. 12. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Felizgatás, ujjazás???
2009. ápr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Olyan nincs h tul szuk vagy....Olyan van h nem vagy felizgulva...Ha nem akarod akkor ne eroltesd.Ha rendesen felizgat a barataod akkor biztos h nem lessz tul szuk,sot,meg jobban is fog csuszni...De ha nem vagy szuz akkor te ezt mar jol tudod,nem igaz?;>:P
2009. ápr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Hogyne lehetne olyan, hogy túl szűk! Ha nem elég tág, az nem azt jelenti, hogy nincs felizgulva! Én is szűk voltam jó ideig, pedig nagyon is be voltam nedvesedve és kívántam a szexet.

Hosszabb idő kimaradásakor előfordul, hogy kicsit összeszűkülsz, de ha a barátod egyáltalán nem tudott beléd hatolni, azért ott már tényleg elég szűk lehettél... nem lehet, hogy féltél/izgultál, amiért kimaradt egy csomó idő, és tartottál tőle hogy "nem leszel jó"? Én is az ujjazást tanácsolom, először egy, majd két ujjal hatoljon beléd a barátod, és ha már tágultál tőle, mehet a szeretkezés.

Nincs mindenkinek szüksége az ujjazásra szex előtt, de ilyen esetekben sokat segít, nálam is megoldotta a problémát.

Sok sikert!

2009. ápr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Szia! 2 éve szexelek a párommal,de én is szűk vagyok és nagyon örülök neki. A barátom is imádja. Sok fiú szerint sokkal jobb,ha szűk,azért is szeretik annyira az anális szexet. Nem jó az,ha valakinek "ki van tágítva" és a srác farka csak kalimpál benne :P Ha gyakrabban csináljátok,kicsit kitágul,de nem annyira. Ha viszont napokig nem csináljátok,szünetet tartotok,akkor ugyanolyan szűk leszel. Figyeljetek arra,hogy szex előtt mindig legyen előjáték,és akkor könnyen becsúszik,fájdalommentesen. Az,hogy fáj,nem feltétlenül azért van,mert szűk vagy,hanem mert nem vagy elég nedves!
2009. ápr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de kivánoma szexet és eléggé fel is izgat a párom..:S és énse azt akarom h olan ude tág legye..de azér szeretném h sikerüljön:S :) amugy ksözi a tanácsoakt:)
2009. ápr. 12. 17:16




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!