Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátommal ki akarjuk próbálni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal ki akarjuk próbálni a sikosítót. Hogy kezdjünk neki? Hogy kell használni? Mennyi kell kb.?

Figyelt kérdés
2008. márc. 4. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában a férfira szokták kenni, mert arra egyszerűbb. Ezek csúsznak nagyon, úgyhogy nem kell belőle sok. Érdemes kézzel felkenni, hogy jól csússzon (csak nehogy elmenjen a fiú már ettől), és utána jöhet az aktus, és tuti jó lesz. :) Mondjuk a fiúnak jobb szerintem, de lehet a nőnek is. (Én fiú vagyok.)
2008. márc. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nemszeretnék butaságot mondani,de én ugy tudom hogy vízbásisú síkosítót kell veni az a legjobb :)
2008. márc. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
a vízbázisú azért "jobb", mert nem tesz kárt az óvszerben.
2008. márc. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi a durexet használjuk a kéket, és nekünk nagyon bevált. Mondjuk azért is volt rá szükségünk, mert sajnos nem termelek elég nedvességet, hiába vagyok felizgulva, és a síkosítóval könnyebbb a behatolás, csak úgy becsusszan. :) Szóval a párom szokta vele bekenni a péniszét a behatolás előtt és nem kell belőle sok. Te is bekenheted neki!
2008. márc. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!