Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csókolózásból hogy lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózásból hogy lehet megtudni hogy milyen a pasi az ágyban? Ugy értem hogy mindenki másképpen csókol, és különbözően. Aki gyors az az ágyban is vad? Vagy hogy tudom meg?

Figyelt kérdés
2008. márc. 4. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy csókból ez nem derül ki. Én kedvemtől függően csókolok, hol lassan, hol gyorsan, hol nyelvesen, hol harapdálósan stb. És hozzáteszem az ágyban is mindig más vagyok, hol gyengédebb, hol szenvedélyesebb., Szóval szerintme elég nehéz ezt így megállapítani.

Ha már a pároddal jól összeszokott párost alkottok, akkor viszont egy csókból el tudod dönteni, hogy mit jelent a csókja:) Többet szeretne aznap éjjel vagy sem:)

lehet csak én tévedek. hajrá

2008. márc. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem teved az elottem iro :o).

Abbol ha valaki szerinted jol csokol meg nem biztos, hogy az agyban is jo.

Csak ugy tudod meg ki milyen az agyban ha el is jutsz odaig...de ez is relativ mert kinek mi a jo az agyban...neked mik az igenyeid es a partnered mennyire kepes azt kielegiteni (vice versa )...

Nekem nem volt sok pasi az eletemben de kijutott mindegyikbol mint igy utolag kiderult. A jol csokolo 2 perces fiu, az anyaszomorito onallotlan supersex partner es a ferjem aki valahol kozepen van...aki bizonyitotta, hogy a sex mint olyan nagyon fontos, de csak a sex mint maga nagyon keves egy jo partnerkapcsolathoz.

2008. márc. 5. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát azt hiszem egyet értünk kedves második válaszadó :)

pusz: az elsőválaszadó:)

2008. márc. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

hiába csokol valaki jól attol még nem biztos hogy jó az ágyban.

én mindkét hozzászoloval egyettértek.

pussz a harmadik hozzászoló. :D

2008. márc. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!