Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 3hete vesztettem el a szüzessé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3hete vesztettem el a szüzességem. De ha azóta bármikor csináljuk ugyanúgy vérzek mint az elsőnél. Miért?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 10:30
 1/9 anonim válasza:
100%
Ez így is lesz még egy jó párszor!Azért mert 1 alkalom nem elég ahhoz hogy teljesen kitágulj azaz hosszá szokj a szexhez:)
2009. ápr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Mert gondolom nem szakadt át teljesen az 1.-nél a szűzhártyád...
2009. ápr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha még az ötödikre is ugyanúgy vérzel, akkor nőgyógyász. Akkor van benned valami, aminek nem kéne ott lennie.
2009. ápr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ez nem természetes, max 1-2 alkalom.
2009. ápr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez azert is lehet mert meg nem tagultal ki eleg rendesen,vagy nem tudsz ugy ellazulni ahogy kene,es meglehet h a baratod szerszama felserti a huvelyedet...Probalj meg jobban ellazulni es ha meg mindeg verzel,szerintem is irany a nogyogyasz...
2009. ápr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem normális! Én például egyáltalán nem véreztem az elsőnél de általában csak az első alkalommal fordulhat elő ... Szerintem olyan nincs, hogy ne szakadjon át elsőre teljesen. Vagyis biztosan lehetséges de ahhoz félbe kell szakítani az aktust vagy nemtudom. Még ilyenről nem nagyon hallottam. Szerintem mindenképp keress fel egy szakembert a problémával! Ő segít majd Neked!
2009. ápr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
De igen,van olyan h a szuzhartya csak berepedezik es tobb ido szukseges arra h atszakadjon teljesen...
2009. ápr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az én növéremnek hetekig vérzett,rendesen ömlött belöle a vér!!!de aztán 3-4 hét után elmult!!!!!
2009. ápr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Seb maradhatott a szűzhártya helyén. Ha rövid időn belül nem áll el, menj el nőgyógyászhoz, mert nem gyógyul és elfertőződhet.
2009. ápr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!