Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mostanában a libidóm az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában a libidóm az egekben van, ez probléma?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és másfél hete nem használok fogamzásgátlót. Abba hagytam, mert a libidóm a béka segge alatt volt. Amióta nem szedem azóta minden nap készen állnék többször is az együttlétre. Ez a tabletta "hiánya" miatt van? Amúgy vmikor csütörtökön hagytam abba a tabit, szombaton együtt voltam a barátommal gumi nélkül és hétfőn megjött. Ez ugye nem utalhat akkor már terhességre? Jah és azon a héten pénteken kellett volna elkezdenem, de ugye nem kezdtem. Ugye terhes nem lehetek? Azóta persze gumival védekezünk. AMúgy az lehet még egy tünet, hogy a mellbimbóm bazira érzékeny??? Inkább hogyha megnyomom ott az udvar közepén akkor fáj picit, meg a bimbómat ha megnyomom tiszta rossz, de csak akkor. :S Ez mitől lehet?? 19/L
2009. ápr. 12. 09:49
 1/10 A kérdező kommentje:
jah és ez hogy imádok szexelni kb 3-4 napja kezdődött és kb most lehetek félidőben a peteérésnél..
2009. ápr. 12. 09:50
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

1. A tabi hatása elmúlik, ha nem szeded. Tévhitben vagy, hogy abbahagyás után is hat. VÉDEKEZNI MINDIG KELL!!!

2. A libidónövekedés lehet a tabi elhagyása miatt.

3. A mell-érzékenység lehet PMS tünet és a tabi abbahagyása miatti felborult hormonháztartás miatt, de akár terhességi tünet is.

2009. ápr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és csak akkor probléma, ha a pároddal nem egyezik a szexuális éhségetek, mert vagy neked kell többet masztiznod vagy neki többet szeretkezni veled.
2009. ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ÓÓ a barátom is éjjel nappal képes rá, mert eddig az volt a gond hogy sose akartam most legalább közeledek a szintjéhez :D


Amúgy leírtam hogy gumival védekezünk és nem vagyok tévhitben tudom hogy elmúlik a tabi hatása ha nem szedem... -.-' na de a mellem sem érzékeny. illetve úgy értem hogy nem az egész mellem érzékeny, hanem csak a mellbimbóm. az is csak akkor ha megnyomom...

2009. ápr. 12. 11:50
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Ha a tablettát rendesen hagytad abba (beszedted a levelet), akkor abban az 1 hétben még védett. Azóta persze nem.

Szerintem próbáljátok ki a pesszáriumot, zselével. Nem kell annyit küzdeni vele, mint a gumival: ha egyszer már benn van, szabad a vásár, sok órán keresztül!

2009. ápr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ha megjött a mensim a szünetben egyértelmű hogy akkor hagytam abba amikor elfogyott a tabletta.. -.-'

Amúgy úgy tudom hogy a pesszáriumot csak akkor lehet használni ha már szültem nem? vagy tévedek?:S

Nekem nincs semmi gondom a gumival..

2009. ápr. 12. 13:25
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
szia...sztem tuti, h agyógyszer elhagyása miatt van...irigyellek érte, mióta szedem, azóta nekem is a "béka segge alatt van".... de én nem merem elhagyni a gyógyszert, mert eddig ez a legkényelmesebb és legbiztonságosabb védekezési módszer, pláne egy komoly kapcsolatban...maximum majd váltani fogok, hátha a doki felír egy másikat amitől nem lesz ilyen bajom (20/L)
2009. ápr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"a pesszáriumot csak akkor lehet használni ha már szültem nem?"

Nem, nem!

Összekevered a spirállal.

Pesszáriumot csak szüzen nem lehet használni. Szűz lánynak "kicsit" nehezen menne be a 6-8 cm-es lap.

Menj el orvoshoz, ha nem tudod: még meg is mutatja, hogyan kell betenni és kivenni.

2009. ápr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Te lány! Szerinted ha megjött akkor nem lehetsz terhes? Négyszer szültem, és mind a négyszer megjött a menstruációm az első4-5 hónapban!

Ha abbahagyod a gyógyszert a levél beszedése nélkül, azonnal használj más fogamzásgátló gyógyszert!

Ha pedig a "libidód a béka segge alatt van" a gyógyszertől, menj el nőgyógyászhoz és írass másikat!

A pesszárium is jó.

2009. ápr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ha abbahagyod a gyógyszert a levél beszedése nélkül, azonnal használj más fogamzásgátló gyógyszert!



Mint már írtam. BESZEDTEM AZ EGÉSZ LEVÉLLEL!!!! Már a szünetben voltam, de nem kezdtem másik levelet.. hányszor írjam még le?-.-

2009. ápr. 12. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!