Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire jellemző, hogy elég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző, hogy elég nyomni a G-pontot, nem kell dörzsölni?

Figyelt kérdés
Amikor a csiklómat izgatom, közben néha elég csak nyomást kifejtenem a G-pontomra és pillanatokon belül "rámtör az orgazmus". Így sokkal hamarabb érem el a csiklóorgazmust. Mennyire jellemző nálatok, hogy elég nyomni, nem kell dörzsölni a G-pontot?
2009. ápr. 11. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez tulajdonképpen csikló orgazmus amit Te írsz.
2009. ápr. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen az, azzal a különbséggel, hogy nem 20 percig tart csúcsra jutnom, hanem ezzel a technikával 5 perc is elég... Vhogy meggyorsítja a csiklóorgazmusom, ne kérdezd hogyan... Volt olyan, hogy amikor lovaglás közben bökdöste a párom a péniszével és véletlenül korábban hagyta abba a csiklósimogatást pár pillanattal, akkor is elmentem, de nem tudott úgy kiteljesedni, olyan "fél-orgazmusnak" éreztem. Szal nem lehet hüvelyi orgazmus, csakis csiklói.
2009. ápr. 12. 00:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennek szerintem nincs köze a G ponthoz. A G pont nem a csiklónál van, így azt dörzsölni sem lehet. Egyszerűen csak könnyebben éred el a csikló orgazmust, ha más technikával csinálod.
2009. ápr. 12. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Természetesen tudom, hogy a G-pont a hüvelyben van és nem a csiklónál. Azt mondtam, miközben a csiklómat izgatom, gyorsabban érem el az orgazmust, ha a másik kezemmel meg a G-pontomat.
2009. ápr. 12. 10:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez természetes, hiszen egy másik erogénzóna is ingerelve van. Így gyorsabban eljutsz az orgazmusig, és intenzívebb is.


Petranova

2009. ápr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgymondva masszírozom, de nem túl erősen. Dörzsölnöm nem kell. Én meg azt hittem, hogy egyedül vagyok ezzel :D
2009. ápr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!