Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hol találhatok Debrecenben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok Debrecenben prostituáltat?

Figyelt kérdés
és valaki árakat tudna írni?:) csak megközelítőleg
2009. ápr. 11. 23:08
1 2
 1/13 anonim válasza:
57%
Ingyen nem fogsz nőt kapni.
2009. ápr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem az utcasarkon :D Hogy mennyi lehet?? Halvany lila fogalmam sincs :D
2009. ápr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:17


A prostituált nem nő (;


Amúgy az utcasarkon :DD


De ajánlom neked a deák f. kolit, az is megvan tömve ribancokkal.. tapasztalat (Y)

2009. ápr. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ennyire szexhiányod van,nőd pedig nincs,jobban tennéd,ha inkább "házhoz menős" qrvát hívnál,igaz,többe kerül,de azok legalább többnyire fehérek :P Egyébként night clubokban is vannak "konzumhölgyek",akik legalább rendszeres vizsgálatokra járnak,így szinte garantált,hogy nem szedsz össze tőlük semmit. Akik a sarkon állnak viszont,nem hivatásos qrvák,nem is járnak vizsgálatokra,a stricijük már ilyenekkel nem foglalkozik,csak elszedi a pénzüket. Ki tudja,milyen AIDS-esek. Én a helyedben nem vállalnám be! Aki mégis,az meg is érdemli,hogy mindenféle nemi betegséget elkapjon. Hívd el egy haverod night clubba és inkább egy ottani libát vigyél el,azt még ki lehet bírni árban.
2009. ápr. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
Én úgy gondolom attól mert valaki prostituált még nő ... És mielőtt arra gondolnál, hogy én az vagyok és csak a saját magam becsületének megvédésére írtam ezt akkor már előre közlöm, hogy nem nem vagyok az. 18 éves vagyok, nagyjából már rendelkezem egyfajta világ - és erkölcsnézettel. Van aki kénytelen ilyen jellegű munkához folyamodni ... Sőt! Van akit kényszerítenek rá! Nap mint nap hallani ilyet a tv-ben, olvasható az újságokban, a neten ... stb. Azt én is elítélem aki szimplán "hobbiból" vagy pénzéhességből választ ilyen "munkát" de aki rászorul vagy külső kényszer hatására kerül oda azt nem ... És azokat ugyanúgy nőnek tekintem!
2009. ápr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen,vannak egy páran,akiket kicsalnak külföldre és kényszerítenek és ez az egész életükre rányomja a bélyeget,soha nem lehetnek boldogok. De a legtöbb prostit nem kell félteni,csupán azért csinálják ezt,mert lusták normális munkahelyet keresni maguknak! Meg is lehet nézni az etnikai összetételt,pontosan azok állnak a sarkon,akiknek "fáj" a tisztességes munka. Ez viszonylag könnyű pénzkereseti lehetőség,csak a lábukat kell szétrakniuk,nem kell hozzá még ész sem!!! 19 éves vagyok,a családon nagyon rossz körülmények között él,sokszor ennivalóra sincs pénzünk és én is megtehetném,hogy az út mentén kínálgassam magam,de van pár munkahely,amit lehet választani. Inkább éhendöglök,de soha nem leszek prosti! Engem nem így neveltek,nem azért taníttatnak,nem azért járok főiskolára. Én azokon kívül,akiket kényszerítenek rá,egyik prostit sem tartom nőnek és egy normális ember szemében nem is azok!
2009. ápr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolóval egyetértek! De én az általad is említett, külföldre kicsalogatott, prostitúcióra kényszerített nőkről beszéltem. Az, aki tényleg csak azért kezd bele ebbe a "munkába" mert nem képes tisztességet munkát végezni az tényleg nem a nő kategóriába tartozik ... Vagyis nemét tekintve igen, csak megilletik 1-2 jelzővel ... :)
2009. ápr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nézz körül a neten,ha lakásra minimum egy 10es.
2009. ápr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Kovács Pál ***** válasza:
0%
nézd meg anyád házában
2009. ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Szia nekem az egyik ismerősöm k u r v a.

Az árak::: 3000-ért szájjal elégit ki

5000-ért szex.

2010. jan. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!