Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meg ismertem egy sracot aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg ismertem egy sracot aki azt szeretne hogy en meg a baratnom fekudjunk le vele. Tehat gruppenbe. Nem hiszem hogy bele tudnek menni. Erol mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
Egyedul el vallalom :P de a baratsagom nem akarom kockaztatni
2009. ápr. 11. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha nem szeretned hat ne tedd.egy fuert ne kockaztass.mond meg neki,hogy azt szeretned ha egyedul veled foglalkozna.:)
2009. ápr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

Akkor te most biszex vagy és pasi?

Amúgy ha egyedül is bevállalod a "buzulást", nem is szereted a barátnőd és necces, hogy homoszexuális hajlamaid is vannak. Én biztos dobnálak a csaj helyében. Szerény véleményem meg az, ahol egy 3. is képbe jön, ott nincs rendben a kapcsolat és gond van az érzelmekkel.

Amúgy gyakorolhatnád a helyesírást, mert alig lehet érteni, mit gagyogsz...

2009. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
ez csaj te marha.baratno-haverina
2009. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nemreg ismerted meg a pasit akkor az is lehet, hogy kivancsi, hogy mennyire vagy benne a dolgokba! Tehat vigyazz mit csinalsz! Az is lehet trofeanak akar letudni mindkettotoket!

En a helyedbe nem tennem!

32\L

2009. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Hát bocs, de akkor leírhatná értelmesen is, hogy ő lány és van egy barátnője és egy pasi akar egyszerre 2 nővel...Így félreérthető. Fiú is mondhatja a párjára, hogy barátnője...Amúgy meg létezik 1 pasi 2 csak és 2 pasi 1 csaj felállás is, szal nem én vagyok a barom, hanem aki nem tud értelmesen fogalmazni...
2009. ápr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért szerencsére még itt nem tart a világ,hogy 1 srác írja,hogy megismert 1 másikat és szexelni akarnak :D Amúgy én a helyedben megmondanám neki,hogy benne vagy,ha ő is benne van a hármas szexben egy másik sráccal,hogy téged kényeztessenek. Ha azt mondja,hogy nem,akkor te mondd meg neki,hogy jól van,te meg nem vagy leszbi!
2009. ápr. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem, nem! A fiú tulajdonképpen elsősorban arról döntött, hogy a barátnődet is meg akarja dugni, a gruppenben csak hab a tortán. A srcáot is megértem, mi férfiak mindig erre vágy/t/unk. Ha belevágsz, megtudod, milyen érzés, ha mégsem, nem. (Ha "elkerülhetetlen", inkább most, mint 40-45 éves férjezett asszonyként!)
2009. ápr. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Véleményem: Nyugodtan belemehetsz. nincs abban semmi rossz. El sem tudod képzelni, hogy hányan űzik a hármas és a párcserés szexet! De ha hasonló kérdésed lesz, ne tedd fel ezen vagy ilyen fórumokon, mert mindenkit magadra haragítasz. Mi magyarok még értelenek vagyunk a mobil telefonra és a nyílt szexre is!!
2009. ápr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!