Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Mennyire izgat fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire izgat fel titeket ha a csajotok markolássza a golyóitokat? Élvezetes vagy bár ne tenné?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 11. 21:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon jó. Főleg ha kiköt és nem tudok ellenkezni, ő meg direkt "kínoz". Isteni !!
2009. ápr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
azért nem merek rákérdezni, mert elég félénk vagyok, és nekem ő az első férfi akihez ilyen közel kerültem szexuálisan. úgy szeretnék örömet szerezni neki, h meglepetés legyen :) Hogy érezze h tudom h mi neki a jó! várom még a válaszokat :D 99% igen-t jelzett! :D
2009. ápr. 11. 21:37
 13/19 anonim ***** válasza:
33%
Komoly egy kapcsolat lehet, ha rá se mersz kérdezni, mit élvez a párod...
2009. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

elég félénk vagyok a témában, ugyanis nekem ő az első....

Csak megszeretném neki mutatni, h tudom mi a jó neki! Már volt több csaja előttem , és hiába mondja h velem a legjobb, be akarom bizonyítani h tényleg így van!!!! Tudtok még jó tippeket?

2009. ápr. 11. 21:40
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

amikor legközelebb csinálod, kérdezd meg, hogy jó-e neki. nincs abban semmi ciki.

(én is megkérdezem néha, nem mintha nem lehetne észrevenni :), de kell a megerősítés)

2009. ápr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

igazatok van! kérdeztem már ennél hülyébbeket is.:D

Csak félek h azt mondja akár jó akár nem h jó, mert nem akar megbántani vagy ilyesmi :S

2009. ápr. 11. 21:42
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem elvezne, akkor eltaszitana a kezed es nem hagyna, hogy mataraszd :D

Legalabbis a volegenyem nagyon csikis igy nem engedi, hogy mogyorozzak :D

2009. ápr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg kérdezz rá! én szeretem azért, a barátnőmtől mindenképp
2009. ápr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Alapvetően tetszik, én nagyon élvezem, de csak akkor, ha már rendesen felizgultam. Előtte kicsit kellemetlen. Utána viszont nagyon jó, főleg, hogy ha egyre keményebben markolják.

Kérdezz rá. Elég annyi, hogy mikor épp markolászod, akkor annyit kérdezel, hogy "ez jó?", de szerintem már félretolta volna a kezed.

2011. szept. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!