Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hüvelyi orgazmust szeretnék....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelyi orgazmust szeretnék. Mit kell hozzá tennem? Hogyan tudnám elérni anélkül, hogy kézzel bármelyikünk rásegítene?

Figyelt kérdés
Nekem eddig még csak csiklóorgazmusom volt. Valaki már írt a témával kapcsolatban, de nem elégítették ki a kíváncsiságomat a válaszok, mert azokhoz is kell kézi segítség. Létezik egyáltalán hüvelyi orgazmus, és hogyan tudnám elérni?
2009. ápr. 11. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Létezik persze, de sztem még nekem se volt:D
2009. ápr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
érdekes, h nagyon sok az ezzel kapcsolatos kérdés. csiklóorgazmus és a hüvelyi orgazmus között én nem érzek különbséget. ( vagy lehet h még csak csiklóorgazmusom volt... ) csodálkoznék ha egyszer valaki tudna válaszolni :)
2009. ápr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
en ugy tudom (bar en ferfi vagyok) hogy a noknek eloszor is 10%-a keptelen a huvelyi orgazmusra...most remelem hogy te nem tartozol kozejuk:). Es hogy elvileg a nok csikloi orgazmusrol egy erettebb korban atmozdulnak huvelyibe. Vagyis csak teljesen erett nok kepesek a huvelyi orgazmusra.
2009. ápr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok, úgy gondolom az érett nőt a 40-esekre mondják, úgyhogy akkor én nem vagyok az. Szerintem már találta meg a párom a G-pontomat (bár most meg arról olvastam, hogy az meg nem is ugyanaz, mármint a kettő nem ugyanaz, bár nem értem, hogy miért, hiszen a G-pont a hüvelyben van)A problémám, hogy pisilni kell olyankor, viszont én félek, hogy ha nem hagyjuk abba, mi van ha tényleg bepisilek, az nagyon ciki lenne.
2009. ápr. 11. 22:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, a pisilési inger teljesen normális a G-pont izgatásakor, sőt, az a jó jel :) Ha tovább folytatjátok, akkor átveszi a helyét egy egészen csodálatos érzés :)

Nem kell attól félned, hogy bepisilsz, bár ha a G-pont orgazmust sikerül elérnetek, akkor ki fog belőled folyni/spriccelni valami, de az egyáltalán nem pisi lesz :)


Igen, azt én is olvastam, hogy a hüvelyi orgazmus, és a G-pont orgazmus más, de erről én sem tudok túl sokat. :(


Nekem is csak csikló-orgazmusom volt eddig, a hüvelyit még nem éltem át, a G-pont orgazmusnak pedig csak a közelében voltam jó párszor, egy bizonyos pozícióban a barátom jól eltalálja, és érzem a pisilési ingert, meg úgy érzem, fel fogok robbanni, csak én fizikailag nem szoktam bírni (néha megfájdul a szívem:(), és le kell állítanom a páromat. De nem adjuk fel! :)


Neked is kitartást, és még egyszer, ne félj a pisilési ingertől, az azt jelenti, hogy jó úton haladtok! :) Szeretkezés előtt feltétlen menj el azért wc-re, és akkor teljesen nyugodt lehetsz.

2009. ápr. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hali! A nőknek kb. csak 18 %-a él át hüvelyi orgazmust élete során legalább egyszer. A többi 82 % sajnos csak csiklóorgazmust vagy még azt se. Nem mindenki képes a hüvelyi orgazmusra,ugyanis a G-pont a hüvelyben kb. 4-7 cm-re található,itt a hüvely egy részén kicsit meg van vastagodva a fal.Ha bedugod az ujjad és a hasfalad felé hajlítod kicsit,ki tudod tapintani. Azonban vannak,akiknek itt nincs megvastagodva a fal,vagy legalábbis nem annyira és ezért nekik nem olyan izgató,ha ezen a ponton ingerlik őket,így soha nem élnek át G-pont orgazmust. Ezt könnyen ki lehet tapasztalni,sokat kell "gyakorolni" és rá lehet jönni,kinek mi a jó. Akkor sem kell elkeseredni,ha nem sikerül,hiszen ott van a csikló,ahol rengeteg idegvégződés van(kb. kétszer annyi,mint a férfiak péniszében) és ez izgatás hatására a háromszorosára duzzad,és pont olyan élvezetes,mint a hüvelyi orgazmus :)))
2009. ápr. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok, és ezek szerint nagyon szerencsés. Én már átéltem mindkét fajta orgazmust, és van közte különbség! Mindkettőbe beleremeg az ember, de meglehet különböztetni! Ne görcsölj ezen! A lényeg hogy élvezd ezeket az együttléteket és akkor hamarosan bekopogtat hozzád is a hüvelyi orgazmus! Ne aggódj! :)

puszi

2009. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszönöm. Sajnálnám, ha én is azok közé tartoznék, aki sohasem fogja ezt az érzést átélni, de sajnos gyanítom, hogy igenis én is közéjük tartozom. Próbáljuk a párommal, de sajna nem jön össze. Azért nem vagyok szomorú, mert a csiklóorgazmus is nagyon jó, és abban viszont a szerencsések közé tartozom, hogy legalább így minden szeretkezéskor van orgazmusom. Sajnálom az olyanokat, akiknek egyáltalán nics, mert nem sikerül, vagy a párjuk nem engedi, hogy maguknak rásegítsenek, mert pl. az ciki a férfinak. Sajnos vannak ilyenek.
2009. ápr. 14. 08:31
 9/9 anonim ***** válasza:

.

.

Szerintem sok múlik azon, hogyan állsz hozzá. Nincs-e valami rossz asszociációd, érzésed, ha ott belül... A technikai rész pedig, amit mások is írtak,: akár szakember segítségével: G pont feltárás és izgatás, Kegel gyakorlatok. Vagy áttanulható csiklóról hüvelyire,fokozatosan. Használhatsz segédeszközöket: vibrátorok, rezgő gésa golyók (belülre, hüvelybe). Bizonyos közösülési pozíciók kimondottan a hüvely G zóna (a legérzékenyebb) részét ingerlik. Igen, létezik csak hüvelyingerléses orgazmus. Mert a nők meg tudják különböztetni. A szexológus biológusok pedig nem tudják megkülönböztetni a fizikai ketyeréikkel.

Kielégítő orgazmusokat:

Szexa . . hu .

.

2011. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!