Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szoktátok a barátnőtök fenekét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktátok a barátnőtök fenekét nyalni? Persze maximális higiénia mellett!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 11. 16:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
nyalogathatnád* ^.^
2009. ápr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
62%
Nem, soha
2009. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kutyapózba vágtam magam, a barátom pedig annyira beindult, hogy elkezdte nyalni úgy a fenekemet.. XD Hirtelen jött, de nagyon jó érzés volt! :) (szex előtt persze zuhiztam XD)
2009. ápr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

aki nem szereti

ettetek már kolbászt? az a disznó belébe van belenyomva ahonnan jön a disznószar. hmm?

2009. ápr. 11. 22:43
 15/20 anonim válasza:
100%

milyen prűdek vagytok, döbbenetes :D


ha megmosod- és ha normálisan tudsz mosakodni, akkor nem kevésbé tiszta mint bármelyik másik testrészed


szerintem baromi jó érzés oda-vissza, nem hagynám ki

2009. ápr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Az én párom is bepróbálkozott,de én nem élveztem. Hagytam egy darabig,hátha jó lesz,de valahogy nem esett jól,mondtam is neki hogy ne csinálja többet. Én meg aztán semmi pénzért nem csinálnám neki,akárhogy akarná,de szerencsére nem akarja. =)
2009. ápr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
elég paraszt lehetsz hallod..végüliss van aki még mosogatja a beleket..de a "mai kolbászok" műbélbe vannak..de ahogy érzed..ha ugyanaz akkor nyalogathatod a disznót is akár..:D
2009. ápr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
te meg asszad meg a guminőt :D LOL =)
2009. ápr. 13. 20:57
 19/20 anonim ***** válasza:
mivel csaj vagyok..igy nehezen;)...de ha te mondod..
2009. ápr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen, szeretem is csinálni. Van, hogy eleinte ellenkeznek de ha fejben le tudja gyűrni a gyerekkorban belévert gátakat akkor már csak a gyönyörre koncentrálnak, akár 1 órán keresztül is. A pasi is élvezi, mert mi szebb van annál mikor asszony vonaglik es csak nyüszög a gyönyörtől aminek ő a karmestere.

Csak fejben kell érettebb és nyitottabb módon gondolkozni. El kell tudni lazulni.

Higiénia természetesen alap, fürcsi legyen meg előtte és mondjuk ha az ujj már bent járt akkor nyelv nem megy vissza.

Mennyire higiénikus: 3 év alatt egyszer nem volt semmi fertőzés vagy ilyesmi.

2009. szept. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!