Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha önkielégí...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha önkielégítek, mindig elmegyek, de szex közben még egyik partneremmel sem volt orgazmusom?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 01:04
 1/10 BlacktigerXXX ***** válasza:
18%
mert meleg vagy
2011. aug. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
fiatal vagy és izgulsz. Lazíts és minden faja lesz
2011. aug. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Trollfész válasza:
Google a barátod..:P
2011. aug. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha az ellenkező nemeddel csinálod akkor az lehet az okda, hogy amikor te masztizol akkor ismered a tested, tudod mit kell csinálni, az ellenkező nemed viszont nem tudja tökéletesen
2011. aug. 10. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Nytta válasza:
Ha gátlásos vagy, szégyenlős vagy van valami problémád a testeddel, akkor lehet amiatt is. Oldódj fel szex közben, és ne izgulj semmin.
2011. aug. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Saját tapasztalataim alapján tudok csak megnyilvánulni, így kérlek a válaszomat úgy is kezeld. Szóval! Sok ember rontja el azzal a végkimenetelt (elsősorban férfiakra gondolok), hogy nem adnak semmi időt az előjátéknak. Pedig abból sohasem elég. Az ajtóstul a házba módszer akkor van amikor nincsen idő a nővel foglalkozni keresel egy könnyűvérű csajt és mehet a menet. Ilyenkor rendszerint a nő nem élvezi annyira mint kellene. Mindenképpen ügyeljetek arra, hogy a kemencét elő kell melegíteni. Tehát amikor már MIND A KETTEN (a férfi mindig készen áll így csak neked kell eljutni arra a pontra amikor már jól érzed magad) eléggé fel vagytok spanolva (túl vagytok egy kis nyalakodáson, ujjazáson és így tovább ízlés szerint) akkor kezdhettek neki a dolog érdemi részének. Nekem ez mindig beválik.
2011. aug. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ády te vagy az??? Te meséltél ilyet nekem tavaly erdélyben mikor részeg voltál :D
2011. aug. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
vásári andré tevagyaz ? :D XD
2011. aug. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gyakorika22 válasza:
Osztom a kettővel előttem lévőt. Rá kell hangolodni. Probléma az is, hogyha gátlásos vagy. Illetve ha máshol jársz szex közben. Én 16 évesen vesztettem el a szüzességemet és évek után lett jó. Önkielégítés nálam is meg volt és élveztem is. Meg kell találni a megfelelő partnert, rá kell hangolodni és fejben teljesen ott lenni. Nem csak csinálni, mint a nyulak!!! Ha megtörtént az első orgazmusod már rá fogsz érezni.
2011. aug. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 szamo77db ***** válasza:

Szerintem nagyon hozzászoktál már a kezedhez és egy punci

csak más! Szeretkezz, amennyit csak lehet, a maszturbá-

lással meg lassíts egy kicsit! El fog múlni az egész! Ha

rájössz a punci ízére (akár szó szerint is), akkor az lesz

a jobb és tőle élvezel el!

2011. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!