Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan juttassam el a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan juttassam el a barátnőmet az ujjaimmal?

Figyelt kérdés
Úgyértem én már csináltam neki és mondta is h. jó volt.de nem ment el.van erre valamiféle technika?nagyon szeretnék neki jó tenni.kérlek segítsetek
2009. ápr. 11. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább orálisan izgasd.
2009. ápr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell ahhoz mindenképp elmenni, hogy jó legyen.:) De ha mindenképp arra hajtasz, akkor először gyengéden, finoman izgasd fel, simogasd a csiklóját, majd ritmusra kezdd el ki-be huzogatni az ujjaidat (1 v 2-t), először lassabban, majd egyre gyorsabban.
2009. ápr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ne ki-be mozgasd, hanem dugd be az ujjad/ujjaid úgy, hogy a tenyered feléd nézzen (ha a hátán fekszik), és a G-pont körül csak az ujjbegyeid mozogjanak.
2009. ápr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hiedelemmel ellentétben a nők általában nem a ki-be mozgást élvezik, hanem azt, ami bent történik. Gondolok itt a G-pont izgatására. Nekem kifejezetten fáj, ha csak ki-be húzogatja az ujját (ha a pénisze is csak-ki be mozog, azt sem élvezem, csak akkor, ha a G-pontom bökdösi). Jobb, ha kicsit mozgatja csak és inkább benn az ujját a G-pontomon, persze közben a nyelvével a csiklómon kell játszania...
2009. ápr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

[link]

Na én kb ezt a technikát használom, amire véletlenül jöttünk rá a párommal, ( a videót később találtam) és ha jól fel van izgatva előtte akkor kb 10-15 m,ásodperc alatt el tud sülni! a lényeg, hogy az ujjaid a hüvely has felöli oldalát izgasság úgy, hogy olyan mozdulatokat végzel vele, mintha hívnál magadhoz valakit. És speciell az én párom azt szereti, ha nem gyengéden, hanem erősen csinálom, tehát jó erősen nyomom is közben az ujjbegyeimmel. Ja és a legjobb, hogy egymás után annyiszor el tud menni ahányszor bír. eddig 5 volt a max.

2009. ápr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!