Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért gyengébb az erekcióm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyengébb az erekcióm?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok 17 éves, van egy csodálatosan gyönyörű barátnőm ő is 17 éves. Annyira szerelmes vagyok Belé, hogy arra szavakat nem lehet találni..

Először is el kell, hogy mondjam általában maszturbálás közben gyorsan elmegyek, de néha néha van hogy tovább is bírom (ha elszorítom, illetve PC-izmaimat használom).

Kedves barátnőmet már többször is kielégítettem, volt hogy egy nap alatt többször is. S persze Ő is szokott kényeztetni..s amikor ő kényeztet (kézzel illetve orálisan) akkor elég jól bírom. Mitől lehet ez, lehet kezd kitolódni az ingerküszöböm? Lehet megoldódik a \'korai ellövés\' problémám?? Van ilyen hogy kitolódik a férfi \'ingerküszöbe\'?

Illetőleg tegnap ujjaztam barátnőmet, először egy, majd két ujjal (természetesen előtte hosszú-hosszú mell petting és előjáték) akkor láttam az arcán hogy nagyon lihegett, és azt mondta ha ilyen élesben is akkor ez nagyon jó lesz, mármint a szex. Elképzelhető hogy volt vaginális orgazmusa? Vagy ha nem is volt jó úton haladtam?


Illetőleg még egy dolog miért van az hogy azt érzem hogy nem teljes az erekcióm? Nem olyan ultra kemény a farkam kényeztetés közben? Mitől van ez? Ez is a lehetséges ingerküszöb kitolódása miatt? Vagy kevesebbet kéne maszturbálnom? (Naponta szoktam)


2009. ápr. 11. 13:54
 1/4 A kérdező kommentje:
bocs hogy egyszerre több kérdést is feltettem. de légyszi' segítsetek
2009. ápr. 11. 13:57
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Ha igazán jó szexet akarsz, akkor nekiállsz szépen utánaolvasni a korai magömlésnek és szépen megtanulod a késleltetés technikáját...


Hát én még ujjazástól sosem jutottam csúcsra, csak, ha közben orálisan kényeztettek. Ha a barátnőd szerencsés típus, lehetett hüvelyi orgazmusa...


Minél ritkábban masztizol, annál jobban kívánod, annál erősebb lehet az erekció, viszont hamarabb is elsülsz a nagy izgalomban...

2009. ápr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tudom késleltetni nem arról van szó, csak ha ő kényeztet (istenien csinálja) akkor tovább bírom..ez most mi? mitől van?
2009. ápr. 11. 13:59
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
Hát fordítva működsz... Elméletileg ha túl jól csinálja, akkor kéne hamarabb elsülnöd...
2009. ápr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!