Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a barátom ujjazás után rögtön elkezdi papírzsepibe törölgetni a kezét? Engem idegesít! Undorodik tőlem?

Figyelt kérdés
Régebben nem csinált ilyet csak mostanában, elkezd szöszmötölni a zsepivel olyan idegesítő!
2009. ápr. 11. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg eég gáznak tűnik. De ha korábban nem csinált ilyet, hátha van vmi oka. Kérdezz rá.
2009. ápr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Thurston ***** válasza:
99%

Hát, ez azért elég fura... Ha idegesít, hogy kicsit ragacsos az ujjam, inkább lenyalom, mintsem hogy beletöröljem valamibe. Valószínüleg tényleg undorodik tőle (ez persze nem jelenti azt, hogy nem szeret, csak azt, hogy egy gyökér :3), de akkor nem értem, hogy régebben miért nem volt vele problémája.

A legjobb az lenne, ha egyenesen rákérdeznél a dologra.


O)))

2009. ápr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátod nem tud értékelni téged, és nem tudja mi a jó. Az ilyennek nő nem való
2009. ápr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
nem tudom mi lehet vele ... egy igazi pasi nem undorodik 1 csajnak a nedvetol ... lehet van benne ferde hajlam
2009. ápr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
az utolsó kommentelőnek üzenem: ennek semmi köze a ferdehajlamhoz...
2009. ápr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyökér! Egy volt barátom ugyanezt csinálta, de nem volt elég: a saját előnedveit is zsebkendőbe törölgette előtte, hiába kértem, hogy ne, nem hiába van ott...

Tényleg baromi kellemetlen lehet Neked, mindenképpen szólj neki. Ha nem hagyja abba, el kéne gondolkodnod, fontos vagy-e neki igazán, ha az nem fontos, hogy szarul érzed magad miatta szex közben.

2009. ápr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Üljetek le a pasiddal, és beszéljétek meg, mert ez nem helyes. Én annak örölök, ha mind az öt ujjam megnyalhatom utána..... :P Letörölni? Eszembe nem jutna, barátnőmnek sem.
2009. ápr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges,hogy mostanában nedvesebb vagy és ez neki "túl sok". Bár nem tudom,milyen pasi az,akinek túl sok a barátnője nedve. Az én barátom imádja,ha nedves vagyok és egyből kinyalja belőlem utolsó cseppig :D Szerintem a pasik ezt szeretik,ritka,aki nem. Nem hiszem,hogy undorodik tőled,mert eddig nem undorodott,csak most? Lehet,hogy rájött,hogy meleg :P Na jó,ez csak rossz vicc volt.
2009. ápr. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!