Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért undorodnak a pasik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért undorodnak a pasik a spermától?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 11. 12:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A sajátomtól egyáltalán nem undorodom mert az tudom hogy készült, ellenben máséval még azt se bírnám ki hogyha idegen rámizgulna. :)
2009. jún. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene általánosítani. Van aki undorodik tőle, van aki meg ne. Kimondottan szeretem, ha a barátnőm szétkeni az ajkamon a spermám és úgy csókolózunk.
2009. júl. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
sziasztok!!!Én is mindig megakartamkostolni.De mikor kiürült a tartány akkor elment a kedvem tőle!!Utána ugy probálkoztam, hogy gyertyába álltam és ugy vertem, hogy a számbaspricceljen, de mielött jött volna visszahátráltam.és nem jött össze. ezért multkor mikor szeretkeztünk a barátnömmel akkor au ő segitségét kértem.mikor már nem sok volt hátra akkor a következőt csináltuk.mondtam, hogy én gyertyába állok és ő verje nekem.és ha szolok, hogy jön akkor ő dönti el, hogy tesz e oda az arcom elé kéztörlöt vagy sem.De ne szoljon elötte.Legyen meglepi.Egypárszor oda tette.De multkor megtört a jég nem számitottam rá hirtelen oda tette az arcát melém és ugy irányitotta, hogy mindkettönk szájába spricceljen az anyag.Meglepödtem.Utána lesmárolt és játszadoztunk az anyaggal.bizarr violt, de jo.
2009. dec. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ahoztudnám hasonlítani mintha taknyot ennél milyen lenne már.
2010. febr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Pont olyan szaga van mint a Bakony camaber-nek.Hát lehet ezt nem szeretni?? Csak imádni lehet, kedvenc csemegém,rizsbe is keverem.Na de komolyra fordítva, kóstoltam már az enyémet,csak bevizsgált cucc megy a nőbe.De ettől függetlenül nem egy nagy show élvezeti értékre,meg a korhadó sperma az otromba büdös tud lenni.Főleg ha befülled,még szellőztetéssel is alig lehet kiirtani olyan bűdös. Szexuális izgalmi állapot =elmezavarodott állapot,ilyenkor a tetszéstől az ember nem figyel valahogy oda józan ésszel guszustalanabbank tűnő dolgokra. mostanában én péládul egyre jobban izgulok női seggluk feelingre, de mégis valljuk be, ez tiszta elmével nem egy kedvderítő dolog.
2010. szept. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!