Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Miért van az h mikor hátulról csináljuk a puncim olyan hangot ad ki mintha pukiznék?
Figyelt kérdés
Másnak is van ilyen problémája, lehet ezzel csinálni vmit? Mintha tele nyomna levegővel.2011. aug. 9. 17:44
1/17 anonim válasza:
Pf=pinafing, gáz a vaginában. Éééééérteeem?
2/17 anonim válasza:
Ez nem probléma, levegő megy bele és ennyi. Ha zavar titeket akkor csináljátok más pózban. (Egyébként szerintem vicces xD)
3/17 anonim válasza:
Ez teljesen normális :) bármennyire is hülyén hangzik. Annyi az egész, hogy beszorul a levegő a hüvelybe, ezért ad ki olyan hangot. Nálunk ha szembe csináljuk, akkor fordul elő.
4/17 A kérdező kommentje:
de miért szorul be?
2011. aug. 9. 17:49
7/17 anonim válasza:
azért szorul be mert dugnak mint a lopott biciklit...:)))))
8/17 huncutmókus válasza:
azért van mert közben E.T. hazatelefonál...és ilyenkor levegő megy a puncidba
9/17 A kérdező kommentje:
nektek ez hülyeség,de ha nektek lenne ilyen... :D
2011. aug. 9. 18:17
10/17 anonim válasza:
Igen, beszorul a levegő. Nekem is szokott ilyen lenni. Nincs ebben semmi. Soha nem hallottál még "puncipukiról"?
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!