Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen érzés volt benned,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés volt benned, miután elsőnek pettingeltél a barátoddal/barátnőddel? Hogy gondoltál vissza rá?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon-nagyon boldog voltam, mert már hónapok óta nagyon kívántuk egymást, de nem akartuk elsietni (: Szóval nekem nagyon szép emlékeim vannak róla. Jó visszagondolni rá, így több mint egy év elteltével.
2009. ápr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Én az első ujjazásra emlékszek és életem legjobb élménye volt. Nagyon tetszett és hűűűű öröm rá visszagondolni :)
2009. ápr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem értem miért kell lepontozni...
2009. ápr. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egészen elképesztő érzés volt! Soha nem éreztem még előtte olyat.
2009. ápr. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első barátommal 2 hónap járás után kezdtünk el pettingelni. (akkor voltam majdnem 17 éves). Nagyon jó érzés volt, tetszett ahogy felfedeztük egymást (mindkettőnknek ez volt az első kapcsolata), és nagyon izgalmas érzés volt, amikor az ő keze által először elélveztem. Tetszett, hogy amit eddig maszturbálás alatt éltem át, azt most egy fiú okozza nekem.

Szóval szép emlékként őrzöm :)


A jelenlegi barátommal pedig szintén nagyon jó volt, amikor először pettingeltünk. Először kicsit ügyetlenül nyúlt oda, és nem esett jól. Finoman leállítottam, és egyetlenegyszer elmondtam neki, hogy élvezem én, mi esik jól. Onnantól úgy csinálta tovább, és el is vitt a csúcsra. :)

Vele vesztettem el egyébként a szüzességemet, hamarosan másfél évesek leszünk ^^

20/l

2009. ápr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!