Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meg soha nem elveztem el....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg soha nem elveztem el. Miert van ez?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok,5 honapja veszitettem el es azota rendszeresen szexelek a baratommal.De meg soha nem elveztem el.Attol felek h nem vagyok kepes ra.A baratommal biztos nincs gond,de akkor mi lehet a baj?Nagyon felek es szeretnel ha vegre en is ereznem amit mas lany!:(
2009. ápr. 10. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Ez elég nagy baj, mármint hogy 5 hónapja egyszer sem volt orgazmusod.. de abban sem vagyok biztos, hogy 16 évesen eléggé ismered a tested a szexhez..persze ez nem rám tartozik..viszont a konkrét kérdésre azt tudom javasolni, hogy próbálkozz sokféleképpen.. Van olyan lány, aki csak lovagolva tud elmenni..van olyan aki hosszú előjáték után..van olyan aki csak akkor ha orálisan elégítik ki. Szóval ismerd meg, hogy neked pontosan hogy jó. Ha viszont nem a azzal van gond, hogy nem fordítasz erre figyelmet, akkor lehet még frusztrált vagy..ezt is próbáld levetközni:) Remélem minden oké lesz.. jah..és nyugodtan önkielégíts, úgy is kitapasztalhatod, hogy hogyan jó:)
2009. ápr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk talán az a baj, hogy nem gyerekként kell elkezdeni a szexuális életet...
2009. ápr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert ügyetlen és tapasztalatlan vagy.

Amikor a szexeltek, akkor ne legyél sült hal, hanem okozz magadnak csiklói orgazmust, miközben ő dolgozik rajtad.

Kb ennyire egyszerű

2009. ápr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
A mai világban ha valaki 16 évesen kezdi el a szexet,teljesen normális. Az már durva lenne,ha mondjuk 12. De egy 16 éves lány szervezete már elég jól fel van készülve a szexre,itt nem az a baj,hogy fiatal,hanem hogy még nem ismeri a testét eléggé,nem tudja,mi a jó neki. És lehet,hogy nem is ő fogja megismerni,hanem épp a párja segít neki felfedezni-sokkal jobb meg izgalmasabb,mintha magának csinálná. Én is a barátommal együtt "fedeztem fel" a testemet,mert nem szeretek maszturbálni. Minek maszturbáljak,ha a párom is tökéletesen kielégít?
2009. ápr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanacsokat.:)

Sokat segitettetek nekem ezzel...Igy rajottem en is 1-2 dologra...

2009. ápr. 12. 13:01




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!