Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy "22éves"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Granturismo kérdése:

Miért van az, hogy "22éves" pasi létemre orálisan még soha nem bírt kielégíteni a barátnőm? Ő "23éves" Ha kézzel csinálja, nagyon ritkán sikerül, és akkor legalább 20-40percet igénybevesz.

Figyelt kérdés
Szegénykémnek hótra elfárad mindkét keze,és csak nagyon ritkán sikerül.Talán 3-6 havonta 1x...Igaz az eddigi próbálkozásainak száma is max 15 lehetett.Persze ebben meg értem,mert csak sz@rul eshet neki,hogy én bármikor kielégítem csiklón vagy más úton,és neki meg orálisan,illetve kézzel nem sikerül csak nagyon ritkán.Mindenben segítem,úgy csinálja,ahogyan nekem pont jó,ha éppen nem,akkor meg irányítom a kezét hogyan csinálja.Már egy több mint éve vagyunk együtt,tehát nem az ellazulás stb az oka!Eddig mindössze csak két alkalommal sikerült neki,akkor is már fájtak a kezei.Ha én csinálom magamnak,legalább 10percig tart.Persze ha egy hétig kibírom,hogy nem nyúlok magamhoz,akkor kb 5 perc is elég,ha magamnak csinálom.Mikor nem sikerül neki kielégíteni,sajnos sokszor majdhogy azt mondja,hogy én vagyok a hibás,hogy nem tudok elmenni.Ilyenkor gondolom magamban picit haragudva,hogy bezzeg más pasinak 2-3perc is elegendő lenne.De ezt hagyuk....Na meg azt is hozzátenném,hogy szeretkezéskor nem kell úgymond "szenvedtetnem magam" azon,hogy ne menjek el túl hamar,mert ha akarom,akkor 1óráig is bírnám,hogy ne menjek el.Egy másik dolog:->Sajnos nagyon ritkán szeretkezünk,szinte mindíg csak heti egy alkalommal.Pedig majdnem mindennap együtt tudunk lenni,igaz csak munka után,és hétvégén.Egy helyen dolgozunk mindketten,és nem tudom elhinni,hogy sima 8 órás munka után folyton hulla fáradt,ha délelőttös-ha délutános!!!Az eddigi kivételek száma max kb 2-3alkalom volt,hogy ilyenkor szeretkeztünk volna a több mint egy év alatt.Folyton csak hétvégén,akkor is csak szombaton,vagy nagyon ritkán vasárnap szeretkezünk csak.Ha esetleg nem kell dolgozni mennünk,akkor is ritka az,ha egy héten 2 alkalmat szeretkezünk.Megjegyezném még,hogy amikor másik munkahelyen dolgozott napi 8 órában,akkor is ugyanígy volt!!! :-( Szerelmes belém,tehát nem itt a bibi,és nincsen senkije rajtam kívül ez 100%!!!!Velem sincsen gond,mert nem vagyok rossz az ágyban,mivel mikor odajutunk a szeretkezéshez,megtörténik és látom-érzem rajta,hogy nagyon jó volt neki is.Ezzel sincsen probléma.Itt a fáradtság az úr,és mindent elront. :-( Vélemények?Javaslatok?
2009. ápr. 10. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ugyanezzel a problémával küzdök, de én próbálom lazán venni. arra gondolok, hogy még mindig jobb, mintha esélyem se lenne kielégíteni a barátnőm, mert 5 perc alatt végzek. azon az elven, hogy ha elhúzzuk a maszturbálást, akkor tovább bírjuk, én mostanában igyekszem nagyon rövidre fogni az önkielégítést, hátha ez érzékenyebbé tesz. tapasztalattal még egyelöre nem tok szolgálni.
2009. ápr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt alapvetően 2 probléma van.

Az elsőhöz: Nekem is volt ilyen pasim, aki másfél óráig is bírta a szexet, én már hülyére élveztem magam, ő meg egyszerűen nem bírt elmenni! Nem tudtuk, miért. Egyszer-kétszer talán. Te is ilyen lehetsz. Az a pasi nem csinált belőle tragédiát, örült, hogy jó az ágyban. De ha jól értem, Te aktus közben el tudsz menni, akkor miért nem elég, ha a simogatás/orális izgatás csak előjáték? Hiszen utána aktus közben úgyis jön az orgazmus.


Szerintem úgy nincs értelme az orális szexnek, ha a másiknak már fáj a keze, szája, stb. Nekem se jó, ha nem sikerül elég gyorsan elélveznem, ha nyalnak, és a másik már nem érzéki, hanem gépiesen erőködik. :(


Másik: lehet, hogy nem a fáradtság az oka, hanem a barátnődnek ennyire van igénye. Persze hétköznap is megpróbálhatod meghozni a lelkesedését, kis masszázs, romantika, stb.

Meg ha együtt laktok, vedd ki a részed a házimunkából, mert ha mindent a csaj csinál egyedül, ne csodálkozz, ha estére kidől!

2009. ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Annyi hozzászólásom még lenne ehhez,hogy házimunka még egyeltalán nincsen.Otthon is csak ritkán (hétvégén,már ha otthon van)csak akkor végez ilyesmit...És félreértelmezitek a vágyamat az orális szexxel kapcsolatban...Jó irányból értendő csak!
2009. ápr. 11. 18:12




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!