Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melyik szerepjáték a kedvencetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik szerepjáték a kedvencetek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
Ez hogy jön a szexualitás témához, kedves? :D Amúgy egyik se mert unalmasak, mind ugyanarról szól, stb...
2009. ápr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 escrogar ***** válasza:
84%
én személy szerint a papír-kocka alapúakat szeretem, nagyon izgató, mikor a csaj varázsol egy hatodik szintű tűzlabdát, viszont figyeljetek oda, mert egy sikeres csapdakereséstől a csaj könnyen elélvezhet...
2009. ápr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jó, lehet, hogy két értelműen fogalmaztam kedves kockák :D Arra gondoltam, hogy például ha beöltözik a lány nővérkének és ápolja a fiút, vagy mondjuk rendőrnek, vagy ilyesmi...
2009. ápr. 10. 16:55
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a fogoly-fogvatartó szerepkört szeretem, amikor a fogvatartóm mindenféle erotikus játékokkal kínoz, a legérzékenyebb pontjaimat ingerli, és totálisan kikészülök, mire megkegyelmez rajtam.
2009. ápr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
Az amiről te beszélsz, az nem szerepjáték, hanem jelmez....... :D De mindegy. Szerintem egyik se jó, mindnek ugyanaz a vége, ruha le, szex, nem adnék ki ezért feleslegesen $-t :P
2009. ápr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

pedig pont jól tette fel a kérdést, ez szerepjáték, nem kötelező jelmezt húzni hozzá.


nekem a kedvencem, amikor a szigorú iskolaigazgató megdorgálja a lázadó kamaszlánykát, vagy a kevéssé eminens tanulót a jobb jegyért :D


de a kikötözéses/bilincselős móka se rossz, aköré lehet olyan sztorit épiteni, hogy a rendőrnő beviszi az őrszobára a visszaeső bűnözőt :D

2009. ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt kiszeretném probálni, amikor nagyon beteg kisfiú vagyok és bejön az ápoló néni és ad szurit.
2009. ápr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Lány vagyok és nekem a legjobban az tetszik, hogy én vagyok egy elég félénk, fiatal tanárnő aki egy gengszterekkel teli osztályban tanít és szinte remeg a hangja és a barátom meg egy szexéhes kis tinédzser aki leteperi a tanárnénit :D lol
2009. ápr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%

Én a számomra megalázó dolgokat szeretem játszani,ill. amikor ki vagyok szolgáltatva Neki,de ezeket bármilyen formátumban!

24 L

2009. ápr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem megbolondítanak a "japán diáklányok"...kockás soknya, fehér blúz...a kockás szoknya nagyon szexi...és a "nővérkék"
2010. aug. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!