Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitől van az, hogy a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az, hogy a párom szereti ha orális elégítem ki és élvezi is de nem áll neki annyira?

Figyelt kérdés

Mindig akarja h elégítsem ki orálisan mert nagyon szereti én nem is szoktam ellenkezni, de egyre kevésbé áll tőle a pénisze, ha megmozdulok vagy megcsokolom közbe addig mindig csinálja magának és utána sokkal nagyobb. mitől lehet ez?

22L


2009. ápr. 10. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
A barátod valszeg túl sokat maszturbál és saját magához van szokva, ezért lehet, hogy saját magát a saját kezével jobban tudja izgatni mintha Te csinálnád nki. Sztem ez sokaknál probléma, elég szar ügy (nekem rossz érzés, lány vagyok). Nyilván ő érzi mikor és hogyan a legjobb neki, de nem kellene ezt annyira megszokni, hogy ha a másik csinálja akkor kevésbé legyen élvezetes... FIÚK NE MASZTIZZATOK ANNYIT!!!
2009. ápr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
szorítsd meg neki és pumpáld fől )
2009. ápr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
lányok ti pedig masztizzatok szorgalmasan mert ha magatoknak se tudjátok hogy hogyan jó akkor mi honnan tudjuk?
2009. ápr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem akarlak megbántani, de szerintem nem jól csinálod. Az én párom is sokat maszturbál, de én mégis percek alatt el tudom intézni (ez most nem felvágás, csak arra utalok, hogy a sok maszturbálás nem indok).

Az első pár alkalommal nálunk is volt ilyen, hogy kissé alábbhagyott a kedve.

Pár tipp esetleg: mindenképpen lásson, miközben csinálod; nézz a szemébe gyakran; próbáld úgy, hogy kézzel fogod, és közben a nyelveddel játszol a makkján (messzebbről); próbáld ki, hogy ne csak egyszerűen le-fel mozgasd a fejedet, hanem közben forgasd is el.

Ja és a legfontosabb, figyelj minden visszajelzésére; ha sóhajt vagy szól valamit, folytasd ugyanúgy, ha nem jelez semmit, próbáld másképp.


Nem kioktatásnak szántam, remélem, azért mondtam hasznosat. Sok sikert! :)


21/L

2009. ápr. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsold fel a lámpát! Ha látja is, amit csinálsz, sokkal izgatóbb, mert ugye a száj nem annyira szoros, mint a punci.
2009. ápr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
A 14:09-es első válaszolónak. Nem megbántani akarlak,de írtad,hogy FIÚK NE MASZTURBÁLJATOK ANNYIT. erre az a válaszom,hogy hidd el ha mindent megkapnának velem együtt azok,akik rendszeresen maszturbálnak,akkor csökkenne a maszturbálás meggyisége vagy az is lehet,hogy megsem történne. Az én párom is azt hajtogatja,hogy mindent megad az ágyban. Jah csak azt felejti el,hogy fiatal létünkre havonta csak kétszer ha együtt vagyunk és nekem az kevés. Hiába próbálom elcsábítani a szokásos fejfájós,fáradt vagyok szövegek jönnek elő. Na meg az nem szex,hogy én élvezésig kényeztetem a páromat,ő meg még nem is viszonozza,hanem miután elélvezett gyorsan rám ül és pár perc alatt kifacsar. Ez számomra nem szex. Hiába mondom neki,hogy ez így nem jó,de nem foglalkozik vele. Persze,hogy maszturbálok. Ilyen kevés együttlét után és szegényes tudású szeretkezésnek mondott valami után? Sok pasi is biztosan nem maszturbálna ha többet kapna az ágyban.
2009. ápr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

21:00- ás válaszolónak:

teljes mértékben egyetértek Veled, de a kérdésre adtam választ. Ha nem működik a szex a kapcsolatotokban akkor beszéljétek meg, ha neki nincs akkora libidója mint Neked, akkor keress olyan lányt, akinek hasonló igényei vannak. Havi néhány alkalom tényleg nem sok. :-( De ezzel sincs baj, ha 2 olyan ember talál egymásra, akik passzolnak.

Nálunk fordítva van, én gyakrabban akarom mint a barátom. Ez sem jobb, elhiheted. :-(

2009. ápr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Próbáld úgy, hogy a hátára fekteted, és oldalról kapod el. Akkor közben eléri a melled, és tudja simogatni.

Néha tényleg nézzél rá közben csábosan :-)

Érezni fogod, hogy mikor jó közben neki.

2009. ápr. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!