Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk egy tökéletes kapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk egy tökéletes kapcsolatban öszintén mennyire vágytok, várjátok el, de öszintén, arra hogy a lány leszopjon?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 11:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát annál inkább! Minél jobb a kapcsolat annál csodálatosabb a dolog
2009. ápr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Egy tökéletes kapcsolatból ez sem hiányozhat... Főleg ha a fiú is kényezteti a lányt orálisan...
2009. ápr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
lehet, hogy néha vágyok rá, de egyáltalán nem várom el. ha a lány igy akar kényeztetni, akkor örülök, de ha egy pici aggály van benne, akkor nekem esne rosszul, ha csinálná. de ehhez nem kell tökéletes kapcsolat.
2009. ápr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem magától értetődik a dolog, az már általában elég mély érzelmekre utal. Legalábbis nálunk. És feltéve, hogy mindkét fél élvezi.
2009. ápr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

csak akkor élvezem, ha a párom is élvezi csinálni nekem. én imádok nyalni, de ha a kedvesemnek nem tetszik az "ízem", vagy ha nem szereti csinálni, akkor inkább ne csinálja, én megvagyok nélküle is. persze ha szereti, akkor nagyon jó tud lenni ;P


29F

2009. ápr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Elvárni? Hm, nem, tulajdonképpen egyáltalán nem. Viszont a párom kifejezetten szereti csinálni, én meg aztán biztos nem fogok nemet mondani :D

Igazából a legtöbb lánynál ezt tapasztaltam, szívesen csinálják, mert gyakorlatilag biztosított ezzel, hogy orgazmust okoznak a srácnak. Egy jó szexhez sokkal több kell, néha egyszerűen nem az igazi, és akkor mindenki elkezd parázni, hogy 'oh my god, melyikünkben van a hiba?!?'...

2009. ápr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha úgy érted a tökéletes kapcsolatot, hogy tényleg mindenben tökéletes, akkor ez nem elvárás, hanem magától értetendő dolog :)

Ha pedig csak lelkiekben tökéletes, én akkor is szeretném, de nyilván nem kényszeríteném...

2009. ápr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%

Én nő vagyok (29), de leírom a tapasztalataimat.

Ha IGAZÁN szerelmes egy pasi, nem vár el semmit, örül, hogy Veled lehet. Ha tényleg Beléd van esve és kétségbesetten akar, nem ő fog még "elvárásokat" támasztani, hanem örül annak, amit kap. Persze ezzel nem kell visszaélni, de jogod van a szexben is autonóm döntéseket hozni, a szex nem kényszerről meg elvérésokról szól, hanem az élvezetekről. Egymás határait el kell fogadni, és egyébként is, idővel sok minden változtat.

Egy nő (én legalábbis így vagyok vele) szívesebben teljesíti egy türelmes pasi vágyát, mint egy követelőzőét.


Ha a pasid kellőképpen elvakult, akkor szívesen nyal, anélkül, hogy forszírozná, hogy Te is szopd. Főleg a kapcsolat elején - később nyilván kölcösnössé kell, hoygváljanak a dolgok.

Biztos írnak mindjárt pasik, akik ellenkeznek, de higgy nekem, ez így van, ha Beléd van esve, Te diktálsz, és nem ő.


Én egyik pasimat se szoptam le abban az értelemben, hogy orgazmusig. Engem nem fognak letérdepeltetni és arcon fröcskölni egy kapualjban, az hétszentség, el ne hidd soha senkinek, hogy ez normális!!!

Némelyik pasimnál volt orális szex, de csak előjátékként. Ekkor kölcsönösen, de mivel egy nőnek több izgatásra van szüksége, - egy pasi ugye előjáték nélkül is képes dugni és élvezni, míg egy nő nem jellemzően - nekem több jutott. És csak úgy csináltam, hogy a pasi feküdt, és föléhajoltam, térdelve soha. Olyan is volt fiatalabb koromban, akinek egyáltalán nem kaptam be. Lehet, hogy reménykedett a későbbi változásban, de elfogadta.

Érdekes, hogy senki se panaszkodott, mind odavolt.

2009. ápr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy tökéletes kapcsolatban minden előfordulhat bárminemű hátrány nélkül, mert teljes odaadás történik. Vagyis ha vki nem akar vmit, odaadásból a másik nem erőlteti.


A lány akkor szopjon, ha az nem csak szopás, hanem játék, élvezet stb. egyszerre.

2009. ápr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

Én egyik pasimat se szoptam le abban az értelemben, hogy orgazmusig. Engem nem fognak letérdepeltetni és arcon fröcskölni egy kapualjban, az hétszentség, el ne hidd soha senkinek, hogy ez normális!!!


Elég szomorú,hogy benned ilyen kép él az orális szexről ,az ilyen baromságok miatt hajtogatja sok nő,hogy megalázó.

2009. ápr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!