Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tudtok-e valamilyen gyógyszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok-e valamilyen gyógyszert v. bármit, amitől jól el lehet lazulni a szex közben?

Figyelt kérdés
Még eddig sohasem volt orgazmusom, alkoholt próbáltam inni, de abból sajnos sokat kell, hoyg ellazuljak. Kipróbáltam a női Virmaxot, de az sem fokozta a vágyat. (ez élményfokozó lenne)
2009. ápr. 10. 08:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ne ilyen sz*rokkal próbálkozz, hanem minden nélkül, nyugodj meg, és ne akard görcsösen, hogy orgazmusod legyen, egyszerűen élvezd! nem attól lesz, hogy ellazulsz-e vagy sem, hanem attól ha a partnerednek elmondod, hogy mit hogyan és hol csináljon, mik az érzékeny pontjaid stb.
2009. ápr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De akkor sem megy.Ezért kérdezem.
2009. ápr. 10. 10:02
 3/11 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van az elsőnek. Nehogymár gyógyszereket szedj hogy ellazulj szex közben...ez nagyon gáz. Egy odaadó, figyelmes pár kell neked, akivel el tudsz lazulni, nem pedig gyógyszer. De először is, gondold végig, miért nem tudsz ellazulni. Az okot a gyógyszer se szüntetné meg ha lenne is ilyen. Hány éves vagy? Nem lehet, hogy még nem vagy felkészülve a szexre lelkileg??
2009. ápr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
28, szerintem fel vagyok rá készülve.
2009. ápr. 10. 10:49
 5/11 anonim ***** válasza:

első vagyok.

tudja a párod, hogy hol vannak a legérzékenyebb pontjaid? van egyáltalán előjáték? többféle pózt próbáltatok? egyáltalán tudja mi a jó neked? vagy nem mered mondani, ő meg nem tudja magától?

ha ellazulsz attól nem lesz orgazmusod( az olyan ellazulástól amit gyógyszer vagy pia okoz)

persze majd beveszel valami nyugtatót, és elalszol közben:DDD szerintem itt nem ez a megoldás.

tedd fel magadnak a kérdéseket, és meglátod mit kell tenned

2009. ápr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha ennyire görcsölsz ezen, tudok ajánlani valamit(előző vagyok), amitől 100szor érzékenyebb lesz a bőröd az érintésekre, meg mindenre, és jobban élvezed a szexet is. a csodaszer a fű :D
2009. ápr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Képzeld, gondoltam rá. Nincs vmi legális, de ahhoz hasonló?
2009. ápr. 10. 11:24
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nah igen én is a fűre gondoltam :D De ami legális és kapsz a sex shop-ban: Rush... Nem gyógyszer, de az is nagyon hatásos. Hát más nem jut eszem be hál' Istennek nekem ilyen bajom nincsen... 20L
2009. ápr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nincs, azt az érzést csak azzal érheted el. :D
2009. ápr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Állítólag a látnokzsálya is jó.


Lehet hülyeségnek hangzik, de nekem ez jött be, igaz gyógyszer: B12 vitamin... Nem tudom ki mit mondd, de tényleg használ. Sosem tudtam rendesen ellazulni, egy barátnőm ajánlotta, kipróbáltam.

2009. ápr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!