Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 22 éves srác vagyok. A cerkám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves srác vagyok. A cerkám 13cm hosszú és 3,5cm vastag felálva. Elég leszek egy 50 éves nőnek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 20:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor feltették már a kérdést különböző körülményekkel. A legtöbb válasz mindenütt ugyanaz volt: ha tudod használni (nem csak ráugrasz, oszt' döngölöd, hanem úgy próbálod megoldani, hogy a nőnek is jó legyen), akkor elég lesz.
2009. ápr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
50 éves???
2009. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég lesz,de minek neked 50éves nő,ha megkérdezhetem?
2009. ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a második a ciki mint az első.
2009. ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Te rohadt kis mákos! XD

50 évessel? Persze, hogy elég leszel neki, ha jól használod. Ja és teljesítsd be minden férfi álmát helyettünk is, ha már nekem sem adatott meg olyan fiatalon a szex egy 50 éves nővel. Sok szerencsét!

2009. ápr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Ja és ha nem méricskélted volna vonalzóval, akkor nem is aggódnál emiatt, nem értem, hogy a korodbeli srácoknak miért kell kötelezően tudni,hogy hány centi, hány mili a farkuk hossza és vastagsága.

Előző voltam.

2009. ápr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem mi izgató egy huszonéves srácnak,egy fonnyadt 50éves nőn.Ettől keménylegények?Szerintem ez ciki.
2009. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
kicsit anyakomplekszusod van nem? Túl sokat foglalkozol magaddal...
2009. ápr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem tudni fogja, hogy hogyan csináld, hogy elég legyél neki, csak bírd szuflával. :)

Sokkal jobb egy érett nővel szexelni/szeretkezni, mint egy 17 éveskével. Ő már ennyi idősen tudja, hogy mit és hogyan csináljon, hogy jó legyen, túl van már a sok idétlenségen ami tizenévesen van, sokkal megértőbb és lojálisabb és nem tesz fel hülye kérdéseket az oldalon, mint pl természetes-e, ha szex után kifolyik a hüvelyéből a sperma mert ő gyereket akar...

2009. ápr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
50 éves?.. khm énis megrántanám a matektanárom... de ez csak álom marad:D... HA minden igaz olyan tapasztalata van a csajnak hogy azt sem fogod tudni hol vagy... rohadtul nem számít a farkad (... amugy vastagság a lényegesebb , az meg nem rossz ahogy nézem... ) ha van elég tüdőd meg erőd akkor egy ötvenévest 22éves erővel a mennyekbe lehet emelni:D
2009. ápr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!