Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Végbélnyílás miért olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végbélnyílás miért olyan izgalmas egyeseknek?

Figyelt kérdés
Pl kutyapózt sokan szeretik, lány jól bepucsít pasi meg látja a segglukát és ezt élvezi, avagy a lány élvezi, hogy megmutathatja, mások meg azon problémáznak, hogy ott szőr nő nekik, és a pasi mit szól majd hozzá, miért olyan érdekes ez? Egy testnyílás, fiúnak is van, lánynak is, mi benne a különös?
2009. ápr. 9. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
nekem pl látványra semmi.. egy dologra használom, wczésre :)
2009. ápr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
sztem lélektani okai vannak: ez a 'legtisztátalanabb' testnyílás, megmutatni vkinek következésképpen annyi mint a legintimebb kitárulkozás. lehet a megalázkodás és a legmagasabb bizalom eszköze egyaránt, ugyanígy másik oldalról a birtokba vételé is. valamint sokan szeretik, ha ott éri őket inger
2009. ápr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
mindenkinek más...van akinek a fül,van akinek a láb...ez van,emberek vagyunk
2009. ápr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Egyetértek az utolsóval. Ráadásul a kutyapóz nem csak emiatt lehet élvezetes. Sőt... A párommal imádjuk ezt a pózt, de semmi köze a végbélnyílás látványához és mutogatásához.
2009. ápr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
23%
szerintem is undortító, az egyetlen dolog, amit soha nem próbálnák ki!!!
2009. ápr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

19:22-nek: 24 évig én is ezt mondtam,hogy a popsi az tabu,aztán megtört a jég. És nem bánom! Sosem gondoltam volna,hogy azt élvezném valaha is.Kellemesen csalódtam.

Bár eleinte még elég szégyenlős voltam.

2009. ápr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
69es pozban tökk jó nyalni a hüvelyt ugy hogy a csaj felöl van , de a popo nyilás igy sem vonzz !!
2009. ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!