Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Kivel jobb a szex?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Kivel jobb a szex? Azzal a lánnyal, akibe szerelmes vagy nagyon, vagy azzal aki ismer minden szexfortélyt és több dolgot megad nektek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Én a másodikba leszek szerelmes.
2009. ápr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
talán a kettö egyszerre a tökéletes kombináció, de én sokkal jobban örülök, ha a szerelmemet kényeztethetem, és őt helyezem előtérbe, ezért annyira nem fontos, hogy milyen az ágyban. szóval egyértelműen a szerelmemmel.
2009. ápr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
A szerelmemmel. Nem szeretem a hivatásosakat :S
2009. ápr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha a szerelmem egyben a " szexideálom ", akkor vele!
2009. ápr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Maga a szex jobb, ha mindent tud a lány, és ezt van hogy nem pótolja a szerelem. Lehet lepontozni. Mindazonáltal, hiába nem olyan jó a szex, sokkal szívesebben vagyok együtt olyannal, akibe szerelmes vagyok.
2009. ápr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
szertkezés más mint a szex , atól füg mi fontos fiúnak
2009. ápr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
mertha szertkezni akr és szeret akkor téged választ , ha nem akkor másikat de ha másikat válasz akkor csak szexelni akar
2009. ápr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Abba szeretek bele, akivel jobb a szex. HA nem jó együtt az ágyban, ha nem passzolunk fölösleges erőlködni. Tönkrevágja a kapcsolatot. Hidd el.
2009. ápr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szeretem és igazán szeret , akkor arra tanítjuk egymást ami a legnagyobb örömet szerzi... (persze néha eszébe jut az embernek hogy kipróbálni ezt meg azt meg stb.. de aztán mikor a kedveseddel vagy eszedbe sem jut)Jobb azzal akit szeretsz-- tapasztalat
2009. ápr. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Szerintem az érzelmek a legfontosabbak egy kapcsolatban. Ha úgy érzi a pár mindkét tagja, hogy mindent, szinte mindent tud a másikról, kitalálja az érzéseit, bármire is gondol, mert tud a másik fejével gondolkodni és szívével érezni, akkor nem lehet a szituáció olyan, hogy rossz a szex. Mert már maga az együttlét is fergeteges öröm. Hiába ismer valaki fortélyokat és technikákat, amivel elbűvöli az éppen aktuális partnerét, ha igazán valós érzelmek nélkül teszi, akkor mit sem ér a hancúrozás. Sosem fog örök és bölcs emlékként úgy megmaradni, hogy az egyik legjobb dolog az életben, mintha tényleg szereti egymást mindkét fél! Szóval a kérdésre válaszolva szerintem a szerelmemmel a legjobb a szex!
2009. ápr. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!