Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudom nagyon izgalmassá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szöszi1994 kérdése:

Hogyan tudom nagyon izgalmassá tenni az együttlétet?

Figyelt kérdés

szeretném meglepni szombaton a barátomat valamivel de nem tom hogy mivel! Nem azt mondom hogy nem jó vele a szex de valami olyat akarok kitatálni amire ő nem is fog godolni!

Kérlek segítsetek


2009. ápr. 9. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az orális szexxel, simogatással valamint ritkán csókolgatott testrészeinek kényesztetésével sokat elérhetsz. Ha valamelyik is tetszik, akkor részletesebben is tudok mesélni róla. :)
2009. ápr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Teperd le, kösd ki az ágyhoz, kend be a testét fagyival és szép lassan nyalogasd le, aztán erőszakold meg (mondjuk lovagló pózban) Garantáltan egy élmény lesz ;)
2009. ápr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan tudom nagyon izgalmassá tenni az együttlétet?"


Felejts valamit a gázon. :)


(Bocs, ezt nem lehetett kihagyni.)

2009. ápr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
például egy láncfűrésszel! :D
2009. ápr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szoktam neki szájjal csinálni de most valamilyen különleges pózba különleges technikával szeretném.
2009. ápr. 9. 13:50
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
egy sexi fehérnemű;)
2009. ápr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én úgy gondolom, hogy a legjobb dolog, amivel fel lehet vinni az együttlétet, amire nem is fog számítani, és valóban kellemes meglepetés lesz neki az az, hogy beszélgessetek el előtte egy vad, szexuálisan izgató dologról, de közben térj ki a kapcsolat komolyságára és hogy mennyire fontos neked, becézgesd, ilyesmik, majd nézz hosszan a szemébe és gondold újra át újra azt, amit az előbb neki mondtál. Ha tényleg egy hullámhosszon vagytok, akkor érteni fogja már csak a szemed csillogásából is hogy te neked ő kell, ő az igazi. Ezzel az élménnyel örökre összeköthetitek egymást.

23 ff

2009. ápr. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!