Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőm túl hamar elélvez....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm túl hamar elélvez. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ami nem is lenne gond, csak hogy utána már nem élvezi a szexet. Próbáltuk azt is hogy egy kis szünetet hagyunk, és azt is hogy tovább folytatjuk hirtelen, illetve laza vagy intenzív előjátékos praktikákkal folytatjuk de semmi eredménye nincs, jó neki de nem élvez el. Szeretném ha többször is elélvezne, mi a teendőm? Nők és férfiak válaszát is várom egyaránt! Köszönöm!
2009. ápr. 9. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Szerény véleményem szerint örülj neki. Miután kielégítetted, szerintem lehetsz egy kicsit "önző", utána már addig csináld amíg te is el nem élvezel. Ha utána nem sikerül többször, akkor ez van, nem kell görcsölni. Mindketten élveztétek, mindkettőtöknek jó volt mi kell még? De ha mindenáron el akarod élveztetni többször, próbálj meg egy-két óra szünetet beiktatni, mindketten kipihenitek magatokat, és utána hajrá.

2009. ápr. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki,ezután várj egy kicsit és újra kezd el izgatni,de azt is teheted,hogy amíg pihensz vagyis nem izgatod addig a punciján a kezed(csiklón)
2009. ápr. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Velem személy szerint úgy van hogy elélvezek,majd a második utánna csak nagyon sokára jön!De mi a gond tulajdonképpen?Ha ő azt élvezi amit csinálsz neki míg Te elnem mész az már jó!Ha mindenképpen akarod hogy többször élvezzen el,akkor legyél kitartó,mert valószínű Ő is olyan,mint Én!Üdv:Éva
2009. ápr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok, én örülök neki hogy ő ilyen, csak azért kérdeztem, mert sokszor egy után azt mondja hogy nagyon közel van de sosem éri el utána teljesen a csúcsot. Mindegy, midenesentre köszönöm a válaszokat, nem fogok csüggedni:)
2009. ápr. 9. 09:56
 5/7 anonim ***** válasza:
01:47-s vagyok,ajánlok egy oldalt írd be gugliba,hogy sorozatos orgazmus,és kiad egy kétoldalt ez ügyben,hidd el nagyon sok igazság van benne,nekem sokat segítet,persze tanulékonyság kell hozzá
2009. ápr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Irigylem, hogy csak ez a problémád!!

Mit mondhatnaakkor az én párom, én sosem élvezek el, és a nők egy része így van vele. Nemhogy örülnél neki!!!!

2009. ápr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó hozzászólónak írnám hogy olvassa el mégegyszer amit írtam... És utána írjon ilyen badarságokat. Nagyon örülök neki, viszont ha van rá lehetőség, szeretnék neki minél több örömöt okozni, ez csak nem bűn??!
2009. ápr. 13. 09:36




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!