Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy tovább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy tovább bírjam elélvezés nélkül szex közben?

Figyelt kérdés
Már nem vagyok tapasztalatlan, mert van egy csodálatos kapcsolatom egy olyan lánnyal, akivel kölcsönös a szerelem. Kielégíti őt is a szex, mert van, mikor az előjátéknál elélvez, én viszont hamar elélvezek...25-30 perc alatt. Hogyan hosszabíthatnám meg az elélvezés előtti időszakot? Nem panaszkodott a barátnőm, hogy ez neki kevés, de én tovább szeretném élvezni. 12 éve élsportoló vagyok, és fél óra alatt nem fáradok el...:D valami csudaszer kéne...:P
2009. ápr. 8. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elélveztél,akkor kényeztesd kicsit a barátnődet!Te addig pihensz és jöhet a következő!Így a második már több idő lesz,a tapasztalatom szerint:)
2009. ápr. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

25-30 perc???!!

Mi van, a maratonra gyúrsz?!

Örülj, hogy eddig bírod!

2009. ápr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25-30 perc??? Az én párocskám ha 10 percig bírja akkor már nagyon ügyes volt! Hosszabbítani? Sztem nem kell. Csak magamból kiindulva. Ha túl sokáig bírja egy pasi nem feltétlenül jó. De ez csak az én véleményem.
2009. ápr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Inkább szexeljetek többször... ne hosszabb ideig...


25-30 perc azért az nem kevés ám... Bár én megunnék annyit reszelni.

2009. ápr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tanuld meg a szexuális kontinenciát
2013. febr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!